Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért ennyire érzéketlen?

Orbán miért ennyire érzéketlen?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor az árvíz idején hátat fordított a bajba jutottaknak, és sokadszorra bizonyítja, hogy érzéketlen az ország problémáira. Orbán Viktor és maroknyi csapata a győri egyetemen előadást tartott ( [link] ), miközben az ország küzdött az árral.
2013. jún. 12. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Másról sem szól a sajtó, mint hogy a Miniszterelnök kint van a gátakon.

Furcsa ez a kérdés...

2013. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Lehet hogy kimegy a gátakra nézelődni, de nehezére esne megfogni egy k*rva homokzsákot?

Nézze egész magyarország, hogy jön a Duna, mert azok a homokzsákok biztos magukat fogják odapakolni....És akkor máris hős az egész ország.

2013. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És még pisilni is kiment, pedig árvíz volt!
2013. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Pontozzatok csak le, nyugodtan... Bár nem értem milért
2013. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A Bush meg egy általános iskolai órán csücsült, mialatt felrobbantatta az ikertornyokat!
2013. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Néztem a napokban készült Orbán interjúkat, a fószer a 3.-4. napon beszélni sem tudott annyira készen volt az erejével. Kétlem hogy többet aludt volna mint bármelyik a gátakon kőkeményen dolgozó önkéntes. Volt itt már mindenféle kérdés... Orbán miért mászkál a gátakon? Most jött ez, hogy Orbán miért nem mászkál a gátakon? De még az is probléma volt valakinek, hogy mivel nem tudott már mit felvenni, hogy merészelt katasztrófavédelmes pólóban mászkálni.


Erre szokás azt mondani, hogy még a sz*r is keserű...

Bajnai kiment az első nap sajtófotózásra a gátakhoz, köpenyben elkezdett lapátolni nehogy piszkos legyen majd elment vezetői tréningre...


Provokatív kérdés...


A kormány annyira érzéketlen volt és annyira letojta az egészet, hogy véletlenül lett kirendelve rekordszámú honvéd.... Az ilyenektől elvenném a választójogot... Ha át is látják a történéseket nem akarják befogadni azta tényt hogy igenis a kormány jól teljesített. Angela Merkel ki se ment az elárasztott területekre, és akkor Orbánt cseszteti a magyar ellenzék...


Halkan jegyzem meg nem vagyok Fidesz szavazó, csupán nem vagyok elvakult ellenzéki...

2013. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Az igazi patkány bibsik még a kérdezőt is felülmúlják:

[link]

És az ilyen hányadék zsidó nők semmittevésből és ilyen írásokból piszok jól elélnek Szentendrén.

2013. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elolvastam a linkelt cikket... Török Mónika láthatóan jól szórakozott az áríz témán ha ilyen fenemód vicces hangulatba jött, a homokzsákok elpakolásában igazán segíthetne ha ennyire unatkozik a drága. Nem kívánok a korábban válaszolóhoz hasonló véleményt alkotni, bár megjegyzem nekem is megvan a véleményem, inkább csak annyit mondanék, hogy nagyon jól kiszolgálja azokat akik ezért fizetik... Ja és gusztustalan ...
2013. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ki nem állhatom őt, de nem értem, hogy mi bajod van ezzel. A miniszterelnök nem fog neked odaállni homokzsákokat pakolni egyik országban sem. Egyszerűen csak azért, mert ő a miniszterelnök és nem ez a feladata.

Igazából még akkor sincs nagyon haszna, ha ott van, mert lényegében nem tud csinálni semmit, nem ért az árvízi védekezéshez, az a szakemberek dolga, ő csak magamutogatásból van ott.

2013. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Mit vársz, kedves kérdező, ez jellemző Orbánra. A lényeg, hogy Alcsúton, vagy hol a rákba stadion épüljön, a többi meg le van sz.... Vona is Azerbajdzsánban zabált valami diktátorokkal, pedig aztán az ország sorsa csakis a jobboldaliak múlik. :))))))) Hát el is vesztünk, ha ezek így "törődnek" az országgal.
2013. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!