Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi ember pártolhatott el...

Mennyi ember pártolhatott el a jobbiktól 2010 óta?

Figyelt kérdés
Bevallom, 2010-ben rájuk szavaztam, m egy reményteljes új pártnak tartottam őket. Azóta viszont megismertem az ideológiájukat, mely szerint, ha egy kérdésben más a véleményed, mint nekik, akkor vagy libsi vagy hazaáruló vagy. Az ilyen emberek, mint én sokat toltak a jobbik szekerén 2010-ben,de mostanra elvesztek. Mennyien lehetnek a csalódott szavazók ? Nem szitkozódásokat várok, és az esetleges nem ismered a pártunkat győzködésekre sem vagyok kíváncsi. Semleges, realista vélemények érdekelnek.
2013. jún. 12. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

amíg a fidesz, mszp és a pártoknak nevezett mini-gittegyletek szőnyeg alá söprik a cigánykérdést és nyílt színen tagadjak a létező cigánybűnözést, addig a Jobbik tarolni fog a cigánybűnözéssel fertőzött területeken.


Milliónyi ember életét keserítik meg nap, mint nap a cigánybűnözők, gondoljátok, hogy olyan pártra szavaznak, akik szegíny megélhetési bűnöző romákokat pátyolgatják és leszarják a szavazók nyomorát?


Észak-kelet Magyarországon más párt nem rúg labdába.

2013. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nőtt, nem sokkal, de nőtt. 2010-ben is 5%-ból lett közel 17%, szóval...
2013. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
picit nőtt talán, de 3 éve stabil. ott vannak a felmérések.
2013. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jóval kevesebben, mint amennyien 2010 óta melléjük álltak...


Ne higgyetek már a nevetséges közvélemény kutatásoknak semmi értelműk..szerintetek azok az MSZP akik őregek (magyarul a többség) majd ott kattintgat, hogy ők MSZP-sek, szerintetek a fiatalok (zöme Jobbik) ott kattintgat folyton? Szerintetek a munkából hazaérő 40 éves néninek az a dolga, hogy ilyen oldalak nézeget...az megy rájuk akinek épp eszébe jut...mindig más és más...

2013. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

milyen oldalak? ezek reprezentatív felmérések, és vagy 4 cég csinálja. és mindnek kb ugyanannyi jön ki.


amúgy érdekesség hogy a baloldal által felfújt botrányok sem igazán törik le a százalékukat. a tavaly év végi Gyöngyösi-beszéd, ahol még N.E.M tüntetés is volt pártelnökökkel, nagykövetekkel, minden sztárral, semennyit se csökkentett utána a támogatásukból. de a sajtóban jól lehet felfújni és ugrálni, meg rettegni.

2013. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ezek a ballib tüntetések és műbalhék kontraproduktívak, tehát inkább növelik, mint csökkentik a Jobbik-tábort
2013. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kápetike, te nettó hülye vagy. Szerinted a közvéleménykutatás online szavazásból áll, mint a kurutyon a heti kérdés?


:DDDDDDDDDD


Jobber inteligencia, kéremszépen.

2013. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!