Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen bűntetést kapna az aki...

Milyen bűntetést kapna az aki szembe köpné Orbán Viktort? Vagy bármely politikust?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Közfeladatot ellátó személlyel szemben elkövetett erőszak a törvény szerint mindig súlyosabban büntetendő.
2013. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A helyszínen megagyalnák a testőrök, kapna hat hónapot hivatalos személy elleni erőszakért - ennyi a hivatalos büntetés. Nem hivatalosan pedig az egész családját mindenféle adó- köjál- és egyéb ellenőrzések alá vonnák (és addig keresgélnének, amíg találnak is valamit), és szóba se kerülhetne, hogy valaha állami alkalmazottkjént helyezkedjen el.
2013. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Hát mivel demokrácia van elméletben nem tehetnének semmit "


Az lenne a demokrácia, hogy mindent megtehetsz? Akkor lehet, hogy rosszul tanultam...

Még mielőtt letámadtok, nem vagyok orbán hívő. Leköpés ez egy bizonyos etnikum szokása, az én szemembe jobban jellemzi azt aki a váladékot tovább adja mint azt aki fogadta az íves baktériumtenyészetet. Nekem az sem tetszett amikor Demszkyt tojással dobálták, nem azért mert szerettem, vagy egyetértettem vel, hanem azért mert ez olyan óvodás viselkedés.


Egyébként szerintem nyilvános helyen elkövetett garázdaságnak minősülne, amit 1-5 évig büntetnek.

2013. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Helikopteren utazik Lázár és Orbán.

Egy város felett elrepülve nagy tömeget vesznek észre, megszólal Lázár:

-Tudod Viktor, ha én most kidobnék egy mázsa kenyeret, ezek a kezemet is

megcsókolnák!

Megszólal Orbán: Ha én kidobnák egy millió Ft-t, nekem a lábam is

megcsókolnák!

Hátraszól a pilóta:

- Ha meg én magukat kidobnám, nekem a seggem is kinyalnák!

2013. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!