Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a fidesz ekkora...

Hogy lehet a fidesz ekkora szemtelen szánalmas alattomos a szegényekkel szemben?

Figyelt kérdés
A szociális temetésre gondolok. Most beszél a parlamentben az egyik agyhalott barom róla és szerinte megtiszteltetés ha a halottat mi tesszük a sírba. Meg hogy kötelességünk a halottat megmosdatni és felöltöztetni! Egy szánalmas morbid szemtelen húzás ez dögöljön meg az összes és a saját degenerált kölyke ássa ki neki a földet és rakja bele. A pofátlanság netovábbja az összeset szembeköpném ha látnám a szemembe ezzel a fidesz örökre elásta magát, szánalmasak!!!!!!!!!!!!!!!!.
2013. jún. 11. 11:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Látom van baj a fejekben. Nem mondtam, hogy bárkinek igénybe kell venni, de ha mondjuk legalizálnák amdrogot arra is azt mondanátok, hogy nem muszáj drogozni? Vagy ha büntetlenül lehetne gyilkolni akkor se muszály gyilkolni? Aki pedig azt mondja régen is így csinálták gondolom most ő süti magának a kenyeret ő műveli a földet minden modern dolog nélkül. Ha régen magamnak kellet eltemetni akkor ne is netezzek mert régen net se volt? És azt sem mondtam, hogy az MSZP re szavazok a Jobbikra fogok (beleköthettek de nem szégyenlem, viszont nem vagyok jobbikos így reagálni nem fogok a leszólásokra)
2013. jún. 11. 12:37
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
kérdező te el vagy varázsolva,a legtöbb értelmes ember spórol a temetésre még akkor is ha a havi bevétele 50-80eft a cigányokra jellemző hogy még a temetést is leszarják
2013. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
34%

örömmel olvasom, hogy vannak még értelmes emberek!!!

én sem vagyok kimondottan jobbikos, de sztem itt az ideje helyretenni ezt az országot!! és ez a szocikkal meg a liberálisokkal nem fog menni. szükség van mostmár egykis jobboldali radikalizmusra!

2013. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem azzal van gond, hogy mi lesz majd nekem kell eltemetni valakit. A törvénnyel és hogy a fidesz ilyet meg mer csinálni. Az emberekkel akarják megásatni a sírjukat közben meg ezzel a fidesz ássa meg a saját sírját. És a cigányok teljesen más közösség, más kultúra ők inkább képesek ezt megtenni, hisz van hogy az udvaron van felravatalozva a halott.

Nem tudom hogy mondjam hogy megértsétek, azzal van a gond hogy a szemét fidesznek ilyen egyáltalán az eszükbe jut. Embertelen dolog a mai világban ez és ahogy beszélnek róla, mintha még örömet kéne okozzon hogy én ásom el a szerettemet. Ha az édesanyám (lehet a válsszolónak anyja van nekem édesanyám) beteg lesz ápolni fogom. ez nem kérdls és a feltételezés is sértő.

2013. jún. 11. 12:50
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

"Nem mondtam, hogy bárkinek igénybe kell venni, de ha mondjuk legalizálnák amdrogot arra is azt mondanátok, hogy nem muszáj drogozni? Vagy ha büntetlenül lehetne gyilkolni akkor se muszály gyilkolni?"


Ez messze nem ugyanaz. Míg a temetést te saját magadnak veszed igénybe, te spórolsz magadnak, nincs hatással más emberekre. Mint ahogy senkit nem érdekel ha felkajálok a lószart az útról. Míg egy drogos a drogok hatása alatt más emberekre is hatással lehet, egy gyilkos meg pláne.


"Aki pedig azt mondja régen is így csinálták gondolom most ő süti magának a kenyeret ő műveli a földet minden modern dolog nélkül"


Ez megintcsak olyan, hogy megsütheted magadnak is a kenyeret ha spórolni akarsz, vagy kifizetheted a pék munkáját.. Túrhatod a kertedet szerszámokkal és gépekkel is, mivel úgy egyszerűbb, de meg kell venned a szerszámokat, gépeket.

2013. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%

"Ha régen magamnak kellet eltemetni akkor ne is netezzek mert régen net se volt?"


Ezzel mondjuk sokat segítenél az emberiségen.

2013. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nagyon pofátlan vagy! Jaj inkább nem is reagálok rá a politika roéik mindig felkdegesít szép hosszú életet neked a kis liberális abnormális világodban!
2013. jún. 11. 12:56
 18/22 anonim ***** válasza:

"Nagyon pofátlan vagy!"


Csak realista.


"Jaj inkább nem is reagálok rá a politika roéik mindig felkdegesít "


Már megtetted. Ha meg idegesít, akkor minek kérdezel?


"szép hosszú életet neked "


Köszönöm szépen! Legnagyobb bánatodra úgy tűnik meglesz!


"a kis liberális abnormális világodban"


Jobbik szavazóként külön köszönet érte! Mondjuk zsidóztak is már le itt, nem nagyon érdekel. Nem az én értelmi színvonalamat jellemzi.

2013. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Míg egy drogos a drogok hatása alatt más emberekre is hatással lehet, egy gyilkos meg pláne."


Arra ott vannak az egyeb törvenyi tenyallasok, szoval akar legalizalni is lehetne a drogokat. Vagy az allamnak kell mindig a hatad mögött allnia es eldöntenie, hgoy mit szabad es mit nem? Ha holnaptol lehetne heroinozni, megis hanyan lonek be magukat, csak mert szabad?


Amugy a többivel, amit irtal egyetertek :)


Valaki szidta a cigany szokasokat. Nem tudom, hogy lattal-e mar cigany temetest? Legalabb akkora bulit csapnak, mint egy cigany esküvon, szoval nem tudom, hogy honnan veszed, hogy a ciganyok sporolnak a temetesen.

2013. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szomszéd lány volt ilyen, az anya félretett temetésre, de nem eltemette hanem megigényelte az állami temetést mert hogy ő munkanélküli.

Meg is kapta, aztán az önkormányzat az örökségre jelzálogot tett. Aztán most fizetheti részletekbe.

Sok ember mindet az államtól várna ingyen, csak hát a pénz nem a pénzfán terem.

2013. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!