Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Petrás Jánost, a Kárpátia zenekar tagját tüntették ki, miközben kiderült, hogy nem is őt akarták?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 7. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Mellé beszéd.


Nem igaz ,hogy nem néznek utána , hogy ki tüntetnek ki és kit nem.


A Fidesz radikálisabb szavazókra pályázik ezért próbál benyalni ,nagyon sikertelenül.

2013. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ő is megérdemli. Ismerem a tagot, régebben már beszélgettem vele egyik koncertjük után, elég jófej ember.
2013. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ez igaznak bizonyul, az év meg az egész kormányzás vicce lesz :D


Én simán kinézem, hogy a heves "támogassunk minden magyart, nesztek, itt van 50 Érdemkereszt, adjunk a haveroknak is párat" közben egyszerűen a titkárnő, akinek az értesítés és kapcsolattartás volt a dolga rossz címet talált a googleben és velük beszélte le az egészet.

2013. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban Petrás Jánosnak szánta a Magyar Arany Érdemrendet az Emberi Erőforrások Minisztériuma. Mint csütörtök esti közleményükben fogalmaznak: 2013. március 15-én a Kitüntetési Bizottság természetesen tisztában volt azzal, hogy Petrás Jánost, a Kárpátia zenekar tagját javasolja a Magyar Arany Érdemrend polgári tagozatára. A kitüntetési javaslat előterjesztését tartalmazó akta indoklásában valóban adminisztrációs hiba volt.
2013. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:

" A kitüntetési javaslat előterjesztését tartalmazó akta indoklásában valóban adminisztrációs hiba volt."


Azért ezt adminisztrációs hibának nevezni...

Ez olyan, mintha Koncz Zsuzsa kitüntetését Halász Judit életrajzával indokolnák.

2013. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 15:01


Ez így igaz. Inkább hihetőbb az, hogy összekeverték a két csapatot, de ezt beismerni meg már ciki lenne. Vagy milyen adminisztrációs hiba lehetett az indoklás? Egy teljesen más előzményeket feltüntettet indoklás?

2013. jún. 7. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
2013. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Berta Wooster kiváncsi vagyok melyék zsidó vagy cigány naplopó irta ezt a cikket aki eggyáltalán nem magyar ...elmehet menni ebből az országból ha nem tetszik ..pont egy olyan zenekart dijjaznának ami évek óta nem létezik? Megint itt járt egy libatolvaj ,magyargyülőlő Mesterházy?
2013. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 16:05


Először néz már körül mi a helyzet. Majd pont az indoklást rontsák el és nem csak arról van szó, hogy összekeverték a két zenekart és nem merik beismerni, mert az a szélsőjobboldaliaknál kiverné a biztosítékot. Ami meg a libatolvajozást illeti mi köze Mesterházynak?

2013. jún. 8. 17:26
 10/10 Andizsuzsi ***** válasza:

Mutyifilter!


Túl azon, hogy a cikk írója legalább az anyanyelvét megtanulta helyesen használni, akár zsidó, akár cigány, mondd már meg nekem, hogy Petrás melyik táncház találkozón játszott? Merthogy az indoklásban ez van. Elképzelem, ahogy bőgatyában húzza Jobbik-nótát, a tömeg meg csárdást jár rá...

2013. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!