Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a Jobbik támogatja...

Miért csak a Jobbik támogatja pénzel is az árvízvédelmet?

Figyelt kérdés
rtl hírekbe volt, 10millát utaltak át erre a célra.

2013. jún. 6. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Az RLT-nek is utaltak , hogy pozitívan említette a Jobbikot?:D


Csak vicceltem.


Szégyen , hogy a többi párt melyek sokkal pénzesebbek , nem támogatták eléggé az árvízvédelmet.

2013. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jaja, am csak megemlítették 1 mondatban a többivel együtt persze, utána meg ment a Mesterházy: "hétvégéig nem szerepelünk a médiában mert árvíz van" dumája
2013. jún. 6. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem utaltak. 10 millát különítettek el, hogy segítsék az önkéntesek megfelelő helyre jutását.
2013. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Erre valami forrás?


Egyetlen híroldal se írt ilyesmit, a jobbik.hu-n sincs fent és ők nem épp olyan éves költségvetéssel dolgoznak, hogy 10m-t ide-oda dobálhassanak vészhelyzetek miatt...


Kicsit kamuszagú a kérdés.

2013. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ok akk beíród, h rtlhirek.hu és ott megnézegeted az árvizes híreket, az egyikben mondták, hogy a pártok hogy segítenek és abban volt
2013. jún. 6. 14:47
 6/15 gazi ***** válasza:
50%
Nagyon helyes, jobban is teszik, ha inkább ezt csinálják mint a hülye zsidózást és komcsizást ami már a könyökömön jön ki. Egy kicsit barátibb arc nem árt nekik(meg a népszerűségi indexüknek sem).
2013. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Propaganda, én egy évben 6 hónapot azért dolgozok, hogy legyen (többek között) árvízvédelem.
2013. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a 10 millió kb semmit nem jelent (ennek ellenére szép gesztus) ha az embereket mozgósítja egy párt az inkább becsülendő. Erre úgytudom valamennyi párt kapható volt. Jó látni ezt az összefogást, többet ér mint a 10 millió.
2013. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MolotovPunk ***** válasza:

Ha ez igaz,tényleg szép dolog lehet.

Viszont mondjuk én egy gárdistát sem láttam a gáton.Bocsi.

Ilyenkor ők hol vannak?

Egyébként meg ha már itt tartunk,viszont HIT gyülekezetesből láttam jó párat.Meg pár DKs képviselőt is.

2013. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!