Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ángyánt hogyhogy nem dobták...

Ángyánt hogyhogy nem dobták még ki a fideszből?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, legalább ott is van egy jó arc.

2013. jún. 3. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Kell egy kis "belső ellenzék" nevű színjáték. Pl neked.
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem dobták ki, mert az lenne a lehető legjobb, amit tennének vele.

Gondolj csak bele: Ángyán mondja a magáét, a párt meg bosszúból megfosztja a tagságától és a mandátumától. Mi a végeredmény? Ángyánnak igaza volt, mégiscsak van Fidesz-maffia, mert lám, megpróbálták elhallgattatni. Ha más nem, a Jobbik egyből felkapná, gyorsan rávennék, hogy lépjen be a pártba és meglenne az új hősük, a mártír, akit a "tudjukkiknek" dolgozó Fidesz el akart hallgattatni.

Na, ez az, amit a legkevésbé szeretne a pártvezetés. Inkább megpróbálják elszigetelni, nem reagálnak arra, amit mond, próbálják magányos őrültként beállítani. Hiszen így nincs is ügy, a mutyi nem létezik, csak itt van ez a szerencsétlen bolond, mond mindenféle hülyeségeket, amiknek semmi alapjuk. Tény, hogy ez sem a legjobb a Fidesznek, mert még így is mondja a magáét Ángyán és vannak kellemetlen dolgok is abban, amit mond, de a lehetséges forgatókönyvek közül ez a legkevésbé rossz.

2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez lehet, hogy igaz, de tegyük fel, hogy van egy makulátlanul becsületes pártom, és van benne egy ilyen alak. Mennie kéne, mert aki nem ért egyet, az nem való a csapatba. Szerintem mindenhol ez a természetes, mindegy, kinek van igaza.
2013. jún. 3. 21:13
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

"... de tegyük fel, hogy van egy makulátlanul becsületes pártom..."

Egy makulátlanul becsületes pártban tényleg ez lenne a helyzet. Egyértelmű, hogy Ángyán csak valamiféle elmeháborodott lehet, aki valótlanságokat zagyvál össze-vissza.

A Fidesz viszont minden, csak nem makulátlanul becsületes párt. Elég sok vaj van a fejükön, ma már a választók nagy része látja, hogy nem változott semmi, ugyanúgy kormányzati központú mutyizás megy, mint az "elmútnyócév" során. Ha még 2010-et írnánk, nem lenne gond, Ángyán repülne, hiszen nyilvánvaló, hogy hülyeségeket beszél. De így, hogy magunk mögött tudjuk a Közgép hihetetlen sikersztoriját, az ejtőernyősök kihelyezését valamennyi fontos posztra, Schmitt Pál botrányát, a trafikmutyit és az elsumákolt földtörvényt (meg még sok minden mást), nem ilyen egyszerű a helyzet. Az a bizonyos bili most már tele van sz*rral, nagyon nem jó dolog billegtetni, mert kiborul.

Ha Ángyán Józsefet kihajítja sorai közül a Fidesz, az vagy hitelesíti a mondanivalóját és onnantól kezdve nincs az az elmúltnyolcév vagy külföldi támadás, amivel ki lehet magyarázni a dolgot, vagy még jobban felerősödnek azok a hangok, amik Orbán-diktatúrát kiáltanak a Fideszen belül és kívül egyaránt. Egyik sem jönne jól most, egy évvel a választások előtt. Viszont a csendes őrült Ángyán képe, aki mindenféle hülyeségeket nyilatkozik, még éppen belefér a Fidesz kampánystratégiájába.

2013. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ő maga mért nem szállki, ha már ennyire nem bírja a pártot?
2013. jún. 3. 23:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem sok lehetősége van. Így, hogy a Fideszben van, ő Ángyán, a hős, aki meg meri mondani, szembe mer szállni Orbánnal. Ha magától lép ki, azzal teljesíti a pártvezetés célját. Nekik ugyanis az lenne a legjobb, ha Ángyán kilépne, ezzel kulturált formában szűnne meg a probléma.

Tehát ha kilép, meghajol a párt akarata előtt, ezt pedig ebben a helyzetben nem akarja megtenni. Ha még kitart egy darabig, közben hadakozva Orbán Viktor ellen, elég nagy presztízse lesz ahhoz a radikálisok között, hogy a politikai pályafutását ott folytathassa.

Ha ugyanis tovább folytatja a maga hadjáratát, akkor hős lesz belőle, aztán a 2014-es választásokon már a Jobbik színeiben indulhat egy biztos listás helyen vagy kaphat valami egyéb jó pozíciót a párttól, amivel a későbbiekben is jól jár. Ő is csak emberből van, nem lepődnék meg, ha a karrierizmus is hajtaná.

2013. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom azt mondta, hogy ha a földtörvény a mutyis verzióját elfogadják akkor kilép, és mint tudjuk a mutyis verziót fogják elfogadni.

Viszont sokan elmeháborodottnak titulálják itt, de akkor még nem hallottak 1-2 percnél tovább beszélni. Aki végighallgatta pl a patkányos beszédét(így ismeri mindenki) az tudja, hogy konkrét számokkal és papírokkal támasztotta alá a mondanivalóját amiknek utána lehet járni.

A fideszből is ki tudják zárni??? Én azt hittem kdnp-hez tartozik.

Mivel a maffiákról beszélt ami mind az mszp, mind kormánypártokat behálózza(asszem pártok felettinek mondta), így most nem kap nyilvánosságot, és ezzel le van tudva. Hiába beszél, ha senki nem hallgatja meg, ez a legjobb módja az elhallgattatásnak, ezt csinálják pl most a jobbikkal is. Volt az a belső e-mail, hogy a jobbikról semmi hírt, kivéve ha az negatív.

2013. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
utánanéztem, valóban a fideszben van
2013. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Joe Makepeace ***** válasza:

"Ez lehet, hogy igaz, de tegyük fel, hogy van egy makulátlanul becsületes pártom, és van benne egy ilyen alak. Mennie kéne, mert aki nem ért egyet, az nem való a csapatba. Szerintem mindenhol ez a természetes, mindegy, kinek van igaza."


Na ilyen szavazói vannak a Fidesznek...

Nem kell és nem lehet mindenben egyetérteni, a párt nem erről szól ez csak Orbán vezéreteknél van így meg a Rákosinál volt, a Sztálinnál, a Hitlernél vagy a Ceausescunál!


Arról nem beszélve, hogy csodálkozom hogy tényleg nem hajíntották még ki, oda nem való értelmes ember, aki ugyan nem baloldali, de mégis sok mindenben el tudom ismerni, és egyáltalán nem értem, hogy miért mondjátok, hogy át mehetne a szélsőjobboldali, meg hortysta-rákosista jobbikotokba "kedves" kommentelők! Ráadásul a baloldali politikusaink jó része is elismeri, sőt bem egy tiszteli Ángyánt! Még számomra még egy ilyen ember van a "másik térfélen" (összesen ez a kettő), akit el vagyok képes ismerni, mégpedig a Deutsch Tomi! Sokszor nem is értem hogy miért nem ő volt Orbán helyett már 1998-ban sem a Fidesz miniszterelnök-jelöltje!

Baloldaliként mondom, hogy nem szídnánk messze annyit az "első Deutsch-kormányt", meg a "második Deutsch-kormányt" sem! Amúgy is anno (1990-ben) egyébként is ő volt inkább a párt "arca", Viktor bátyátok csak a második embere a Fidesznek, csak később azért lehetett miniszterelnök, mert ő volt a pofátlanabb!

Szóval a másik oldalon Ángyán, és Deutsch az elismerésre kicsit is méltó összesen szerintem! (Két ember. Hát nem túl sok...)!

2013. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Joe Makepeace ***** válasza:
* nem egy tiszteli Ángyánt
2013. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!