Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mikor döntötte el,...

A Fidesz mikor döntötte el, hogy Orbán Viktor legyen 2014-ben is a miniszterelnök jelölt?

Figyelt kérdés
Vagy hogy hogy nem gondolkodtak rajta, hogy ki legyen?
2013. jún. 3. 11:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz Orbán Viktor maga, a többiek csak az ő követői. Érdemes figyelni az arcokat a parlamentben Orbán mögött, amikor épp felszólal. Úgy néznek rá, mint valami messiásra, tátott szájjal. Nincsen önálló gondolatuk, hát még ambíciójuk. Ez egy szekta.
2013. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 szpeti1991 ***** válasza:
Tök érdekes, hogy a Fideszt nem szeretők milyen mélyen és behatóan ismerik (vagy legalábbis állítják..) a párt működését, sőt, még a fejekben lejátszódó gondolatokat is pontosan tudják :D :D
2013. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel, hogy miért pont Orbán? Honnan tudják ott, hogy nincs nála tehetségesebb? Ott van még Varga Mihály, vagy navracsis, meg egy tucat másik...miért nem gondolkodnak rajta, hogy ki legyen? Miért ennyire egyértelmű, hogy Orbán? 2018-ban is ő lesz majd? Én ezt nem értem...
2013. jún. 3. 16:05
 14/22 szpeti1991 ***** válasza:
Szavazás van. Demokrácia. Vagy mi a szösz. Nem annyira szabad demokrácia (egyik pártban sem), mint az országban, de szavazósdit tartanak. És úgy döntenek, hogy szerintük Orbán a legjobb. Pont.
2013. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 compactegon ***** válasza:
háááát...elég gáz, ha orbán a legjobb :D
2013. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet Orbán a legjobb közöttük, ezt még el is fogadnám, de mivel nem kell megküzdenie senkivel, elég nehéz ezt kijelenteni. Elég gyanús, hogy az ország legnagyobb pártjában nincsen rajta kívűl még legalább egy valaki, aki azt mondaná, hogy nekem vannak ambícióim, jelöltetem magam pártelnöknek, miniszterelnöknek. Például Angliában tudom, hogy a pártvezetők választása majdnem akkora esemény, mint maga a parlamenti választás, mindig van kb 4-5 jelölt, különböző programokkal és véleményekkel, annak ellenére, hogy egy pártban vannak. A demokrácia pedig nem feltétlen a szavazósdiból áll.
2013. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 szpeti1991 ***** válasza:

És Angliában a főváros akkora majdnem mint itt az egész ország. Felesleges hasonlítgatni. Kíváncsi lennék mondjuk környező országok példájára.

De nekem mindegy, mert számomra eleddig megfelelt Orbán a miniszterelnök-jelölti posztra. Alapvetően jobboldali beállítottságú vagyok, de nem elvakult meg fidesz-hívő, meg tudomisén miket szokás még mondogatni :D

2013. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Joe Makepeace ***** válasza:

" a miniszterelnöki székbe meg beülteti valamelyik bábemberét, mondjuk Lázár (alternatívan Lézer) Jánost."


Erről a Lázárról mindig egy korábbi miniszterelnök jut eszembe, csak Gyuri bácsi idejében ('75-'87) még a minisztertanács elnökének mondták ezt a pozíciót...


"Ugyanis 2010-ben, egy kicsivel több, mint 5.100.000 ember alig 53%-a szavazott a fideszre."


Nem tudom valójában, hogy hányan szavaztak a Fideszre, de azért az 5.100.000 ember az azért az akkori (az Orbán elől nyugat felé induló menekülő fiatalok előtti, tehát a menekülthullámot megelőző) lakosságnak volt az 53%-a, és még az is olyan, hogy nem számoltuk a szavazásra nem jogosultakat, aki ilyen-olyan okból legalább a lakosság fele(!) Hol volt ott több mint félmillió Fidesz szavazó! A Deutsch szerint lehet olyan (ő becsülte) Kettőmillió, kettőmilliókettőre! (maximum)

2013. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát nekem is tökmindegy, mert megmondom őszintén a KDNP miatt akkor sem szavaznék a Fideszre ha magát az atyaúristent jelölnék, meg különben sem élek már Magyarországon, csupán csak szerintem furcsa, hogy egy ekkora párt ennyire vezérelvű.
2013. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Joe Makepeace ***** válasza:

"Milyen tőkés társadalom az ahol nem a saját középre akarnak építeni hanem külföldi nagyvállalatokra, akik semmi mást nem csinálnak csak elkötelezik az országot és a hozzáadott érték nélküli bérmunkát erőltetik."


Orbánnál ilyen gond nem lenne, hogyha őrajta múlana, már rég megint a Rákosi rendszerben találtuk volna magunkat!


"Egyszerűen az ilyen emberekre nincs szüksége az országnak."


Hát az olyan embereket mint a ti "óriási" Viktorotok bármelyik szláv országban már géppuskával kergették volna a határig a bandájával együtt, közben a seggükben lövöldözve, csak ez a nép akkora barom hogy ezek után még büszkák is rá, hogy újra fogja a hülyélye ikszelni jövőre (is)...

2013. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!