Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha annyira utálná az ország...

Ha annyira utálná az ország Orbánt, akkor hogyan lehet az, hogy a szimpátiatüntetéseken többezren kint vannak, fiatalok, középkorúak, minden társadalmi réteg, míg a balos rendezvényeken csak 10-20 vén csoroszlya?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 22:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
A "szimpátiatüntésekre" a szervezők busszal viszik a bármivel megvehető népet, biztosítanak nekik ebédet és egy kis kirándulást. Többek közt az adóforintjainkból.
2013. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ott fognak majd cirkuszolni,hogy csalás történt (szerintük.)"


Ha 2014-ben nem is, de előbb-utóbb biztosan bukni fognak. És pont azzal fognak majd érvelni, hogy mennyien demonstráltak mellettük, illetve hogy toronymagasan vezették a közvélemény kutatásokat.


Az általuk megvett és közpénzen buszoztatott lengyelekkel, meg a szintén megvásárolt (lásd Századvég) kutatási eredményekkel persze.


Engem még nem kérdezett meg senki. Talán azért, mert a nevem mellett "E", mint "ellenség" van a Kubatov-listán. Nem javítanám a statisztikájukat... :)


üdv: <covenant>

2013. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 stalkerboss válasza:
8%
Előre magyarok előre szocik vagy ahogy bajnai plakátján is kint tegyük tönkre együt az országot...Én már tényleg nem értem néhány embert ebben az orszában.
2013. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

"3.jobboldaliak,nem szeretik a Fideszt de a Jobbikot túl durvának találják "


Én jobboldaliként úgy gondolom, hogy a Jobbik nagyon messze áll a durvaságtól. Még egyetlen cigányt vagy zsidót sem végzett ki. Áldozatszám: NULLA.

Egy igazi náci pártra lenne itt szükség.

2013. jún. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

És tudod miért nem? Mert akik a fideszt ki szeretnék takarítani innen, azok nem mindegyike akar autómatikusan MSZP kormányt.


Szebb jövőt!

2013. jún. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat!

Előző hozzászólásom reakció erre, csak kimaradt:


"Előre magyarok előre szocik vagy ahogy bajnai plakátján is kint tegyük tönkre együt az országot...Én már tényleg nem értem néhány embert ebben az orszában."

2013. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem az a furcsa, hogy a balos rendezvényeken csak vén csoroszlyák vannak, az a furcsa hogy BÁRMILYEN tüntetésen ami a kormány ellen van DIREKT, úgy állítják be a kamerát, hogy a tömegnek csak a tizede látszódjon. Nemegyszer volt olyan eset, hogy több tízezren voltak, és úgy állították be az esetet minthogy "több százan" jobb esetben "több ezren" voltak.
2013. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A buszos odaszállításokról csak annyit hogy minden pártra jellemző. Annyira utálja az ország? Ha 3 évig az menne a médiában hogy a muffin rossz akkor pontosan ennyi ember utálná a muffint. ( A muffin mellesleg a leggonoszabb süti a világon akik titkon puccsot akarnak végrehajtani a sütőitek ellen.)

Azok utálták meg a Fideszt (túlnyomó többségben kedves utánam jövő kötekedők) akik korábban is lötyögő szavazatokat adtak, értsd ezalatt, hogy 4 évente pálfordulással szavaztak mert "ez a kormány szar hozzuk vissza az előzőt" mentalitással bírnak. Ők eddig is megutálták a kormánypártokat... Csak most ők többen vannak mint eddig, hiszen 2010-ben a Fidesz messze több szavazatot kapott mint eddig bárki. A stabil szavazók meg miért utálnák meg a Fideszt, ők sosem szerették a riválisokat... Nem fogják azt mondani hogy: Na jó Orbánék nem a legjobbak de inkább szavazok arra akit előtte 20 évig megvetettem...Fura is lenne...

Mondom ezt úgy, hogy az életben nem szavazta még a Fideszre... Most sem fogok, párt gyűlésekre sem járok...

Az meg hogy az MSZP mögött csak öregek állnának , már szerintem nem igaz. 2010-ben lehetett azt látni hogy csak és kizárólag ( igen CSAK ÉS KIZÁRÓLAG) előző rendszerben nyugdíjba vonult emberkék ültek a sorokban.

2013. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Komplikato ***** válasza:

Kérdező melyik szimpátia tüntetésen láttál te "minden rétegből" embereket?

Nagyjából volt 70% nyugger, 20% mindenféle korú aktivista és a maradék egyéb.

Az se mellékes, amikor külföldről buszoznak fel embereket, meg amikor cégek kötelezővé teszik a melósok kivonulását, mert az kap zsíros állami rendelést aki több embert visz ki ...


Ha ki tudnak vinni 1 millió embert az miért is jelent valamit? Van 4.2 millió létminimum alatt élő, szerinted mekkora része támogatná a kormányt? ÉS van még vagy 2.5 millió ember aki jól ráfaragott arra amit a kormány tesz. Ők biztos nagy számban támogatnák mi?

Esetleg a rokkantak, cukorbetegek, rákosok akikkel kiszúrtak? A gyerekes szülők akik nem tudják miattuk iskoláztatni a gyereket? A kisgyerekes szülők akiknek esélye nem lesz iskolába vagy oviba küldeni a gyereket a helyhiány miatt? És így tovább.

2013. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ki utálja az Orbánt? Hát ő bizony pénzt tesz a tárcákba!

http://www.youtube.com/watch?v=OYj9_2j6vOs

2013. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!