Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok úgy, hogy...

Csak én vagyok úgy, hogy elakarom hagyni az országot?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Főiskolára járok. Első évfolyamos vagyok. Amíg csak gimine jártam eszem ágámban sem volt elhagyni az országot. Nem is értettem, hogy mi ez a fiatalok körében "hagyjuk el Mo.t betegség". De egyre jobban kezdem őket érteni. Ebben az országban semmi nem jó. Melózok a fősuli mellett és nagyon kezd elegem lenni, hogy nem tudok megélni. Olyan szinten alul vannak fizetve a munkásosztály, a közszféra h nevetséges. Sosem láttam még ennyi megtört embert.
2013. jún. 1. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is így vagyok vele, amint lehet lelépek nyugatra.

19F

2013. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel nem vagy egyedül, egyre többen így vannak vele.


Nekem az emberek hozzáállásából van elegem. Mindenki csak gyűlölködni tud és képtelen az összefogásra...

2013. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem csak te. Hazaáruló él itt rengeteg.
2013. jún. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván csak te... tök egyedül...

Megint egy teljesen értelmetlen (100-szor átrágott) kérdés.

2013. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen konzervatív idiótákkal van a baj. Meg a nagy magyarokkal akik olyan hű de jobbak a balliberálisoknál. Aztán ők a legnagyobb képmutatók...
2013. jún. 1. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért a balliberális nem képmutató? No meg, hogy jön ide a konzervativizmus...
2013. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

régen is sokan akartak menni nyugatra


a probléma az hogy már ha keletre mész ott is jobb a helyzet mind itt

de igazából mind a 4 égtáj felé indulva jobbak a lehetőségek

anno a románk jártak ide dolgozni most meg mi megyünk a románokhoz


ez a hazaáruló duma meg olyan ha nem az anyád tart el majd kinövöd

de ha te ennyire nemzeti szellemű vagy nekem mindegy hogy itt döglesz éhen vagy sem

2013. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg itt dolgozok MO-n, de dolgoztam már külföldön. Ha a barátnőm elvégzi a fősulit jövőre akkor együtt kimegyünk. Szeretem MO-t, de itt nehéz normális munkát találni és én dolgozni szeretnék.

Most diplomával a zsebemben tolom 3 műszakban egy áruházláncban. Nem erre vágytam az egyetemi évek alatt. A fizetés se valami jó.

Ez így volt 5 éve is mikor először kimentem, sajnos az ottani munkaadóm 2010ben tönkrement, így haza kellett jönnöm. De legalább megismertem a barátnőmet.

2013. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már tanulom a németet egy pár hónapja. Ettől függetlenül szeretem Magyarországot, de miért dolgoznék 120-ért itthon, ha ugyanezért a munkáért 200km-el arrébb 500 ezer jár?
2013. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, aki el akarja hagyni az országot. És nemcsak Mo.-on zajlik a kivándorlási hullám, hanem más országokból is, pl. Szerbiából, Hollandiából (nem vicc!)
2013. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!