Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem teljesítik a hahások...

Miért nem teljesítik a hahások követeléseit?

Figyelt kérdés
"A mai napon, mint felelős állampolgárok elbocsájtottuk a minisztérium vezetőit, felelősségre vonva őket eddigi döntéseikért. A minisztérium további dolgozóit pedig felkértük arra, hogy segítsenek megszervezni az új minisztériumot, amely nem a kormány agymenéseinek, hanem az állampolgárok érdekeinek megfelelően működik a továbbiakban. " olvasható a HAHA honlapján

#HA-za és HA-ladás
2013. máj. 31. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Engem például nem képvisel a haha. Mi van, ha én nem értek egyet majd az ő minisztériumukkal, és én is másikat akarok? És ehhez magam mellé állítok még kétezer embert? (Ők sincsenek többen). Akkor megint új minisztérium, mert nekem nem tetszik az sem, amit ők akarnak? És ha valakiknek az sem tetszik, ahogy én csinálom?

Veszíteni tudni kell. A haha nem éppen emelt fővel esik ki a csatából.

2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha-ladás? Vissza akarják állítani a 2011-es keretszámokat. Visszafelé ha-ladás? Az egész felsőoktatást újra kéne gondolni. Az hogy visszaállítjuk a keretszámokat, meg fűt-fát támogatunk adóból az semmit nem old meg.
2013. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Miért nem teljesítik a hahások követeléseit?"


Mert az ilyen szellemileg visszamaradottakat csak kiröhögni lehet.

2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!