Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek még ebből sem...

Az emberek még ebből sem kapcsolnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


avagy a Nemzeti Alaptantervet izraeli utasításra változtatják meg.


2013. máj. 25. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

******* ****!

elmennek már a sunyiba ezek, nem tudom mit pofátlankodnak itt, jó lenne a helyükre rakni ezeket.

Másrészt meg nem szabad megnyitni ennek a mazsihisz akárminek az oldalát, mert akkor egy csomószor elő fog bukkanni a youtube-videóknál reklámként, meg fb-on is oldalt a reklámok között!

2013. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért kíváncsi lennék miért szólnak bele.....
2013. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ConnectCare ***** válasza:
85%

Én nem vagyok antiszemita, erre itt leteszem a nagyesküt, de elmennek már ezek a jó büdös p...ába! Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy az égvilágon mindent mi akarunk meghatározni! Szerintem már másról ne is tanuljon a gyerek, csak Izrael nagyszerűségéről!


Viszont nem lenne kedvetek írni a Miniszter Úrnak? :D Esküszöm feladom, csak szedjük össze, mi mit szeretnénk látni! Természetesen mivel mi nem akarnánk ugyanilyenek lenni, nem olyanokat küldenénk el, amiket komolyan akarunk látni (tehát nem azt pl., hogy ugyanígy legyen feltüntetve a magyar származás is külföldieknél), hanem nagyobbnál nagyobb baromságokat.


Pl. Az első osztályos olvasás órán kérjük Dagobert bácsi hangsúlyosabbá tételét, a gazdaságban betöltött sikereinek elismerése és a sikerorientáltságra nevelés miatt. Kérjük továbbá, hogy földrajz tantárgyból Londont kiemelten mutassák be, mint azon sikeres tevékenység eredményét, hogy az ország fiataljainak felét már sikerült oda kiköltöztetni.


Természetesen ennél frappánsabbak jöhetnének, de este van már én meg már fáradt vagyok! :)


Módosítsuk a NAT-ot együtt mi is! ;)

2013. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha mi nem vagyunk képesek kidolgozni egy normális tanmenetet akkor úgy látszik megteszik mások helyettünk. Felesleges ezen rágódni, mert csak egy pont a sok ezerből amit eddig már lenyeltük. Úgy sem teszünk semmit, akkor tehetjük ezt a semmit úgy, hogy tudomást sem szerzünk róla. Így nem ér felesleges stressz.
2013. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Pofátlanabbak a szúnyognál is.
2013. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal fentebbről határozzák meg a nat-ot. Megakadályozni nem tudjuk. Kivonni magunkat azonban igen, de ehhez nemzeti összefogás kell - össznépi bojkot.
2013. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen? És, ha kivontad magad mit csinálsz?
2013. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Tökmindegy mit írnak a könyvekben, a gyerekem úgyis azt fogja dogmának venni amit én tanítok neki. Ebből meg lefelel ötösre aztán le van sz*rva.
2013. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, semmiféle izraeli utasítás nem volt, csak hőbörögnek, hogy az antiszemita érzelmű írók is helyet kapnak a tantervben. (Az egyéb Mazsihisz ajánlásokat itt vizsgálták meg, és nem hiszem, hogy bármilyen nyomás hatására.) Ráadásul a miniszter egyelőre csak húzza az időt.
2013. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Feldmájer már nem Mazsihisz-elnök...
2013. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!