Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dohány bolt érdemes ebbe bele...

Dohány bolt érdemes ebbe bele kezdeni mert nekem az az érzésem hogy csak a gazdagoknak jó biznisz?

Figyelt kérdés
Nos nekünk volt anno egy kocsmánk ami még meg van csak kihasználatlanul régen jól ment ugye bár ma már más a helyzet anyukám kitalálta hogy pályázuk meg ezt az új dohány bolt lehetőséget hogy ugye egy városban 5 lehet,n most itt felénk is a gazdagok nyerték meg egy fickó 3 mat nyert egyszerre beszélt vele anyukám és azt mindta át adna egyet,csak félek én hogy ez a pénzes embereknek jó biznisz mi meg nem vagyunk azok.

2013. máj. 22. 09:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak párszázezret kérne a dologért mert neki 3 van akkor tudna rajta felügyeletet tartani?ismerősünk a fickó de én nem bízok benne
2013. máj. 22. 11:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Az üzletelés alapja a bizalom. Ha nem bízom a webshop, nem rendelek onnan semmit. Ha nem bízom a tulajban, nem veszem meg a kocsiját. Biztos vagyok benne, hogy nem puszta jóindulatból "adná" oda a trafikot... Innentől van kérdés?
2013. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegnap volt a tv-ben egy benzinkutas aki azt mondta, hogy a boltba elköltött minden 3Ft dohányáruból jön be.

Már, hogy a viharba ne érné meg, ha egy benzinkút is majdnem abból tartja fent magát.

2013. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem éri meg a trafikmutyiban való részvétel. Csak azt mondtam, hogy kérdezőnek nem éri meg belefolyni, mert biztos megszívja. Ő nem tulajdonos, hanem rajta próbálnak nyerészkedni. És nem is lesz soha tulajdonos, legfeljebb egy átverés áldozata.
2013. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!