Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dohány bolt érdemes ebbe bele...

Dohány bolt érdemes ebbe bele kezdeni mert nekem az az érzésem hogy csak a gazdagoknak jó biznisz?

Figyelt kérdés
Nos nekünk volt anno egy kocsmánk ami még meg van csak kihasználatlanul régen jól ment ugye bár ma már más a helyzet anyukám kitalálta hogy pályázuk meg ezt az új dohány bolt lehetőséget hogy ugye egy városban 5 lehet,n most itt felénk is a gazdagok nyerték meg egy fickó 3 mat nyert egyszerre beszélt vele anyukám és azt mindta át adna egyet,csak félek én hogy ez a pénzes embereknek jó biznisz mi meg nem vagyunk azok.

2013. máj. 22. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A dohány az jó biznisz mindenkinek. Főleg így, hogy alig lesz dohény árusító hely, minden második felnőtt bagózik, mit gondolsz, mennyi doboz cigi az naponta? És elvileg 10% garantált haszon a cigin, az dobozonként elég szép pénz.
2013. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na de kérdés mekkora város mert nem nagy városban lakunk és lesz 5 bolt plusz nyomják a feketézők is az olcsó cigit,és a jó haszonért naponta mennyi cigit kell eladni
2013. máj. 22. 10:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, de csak úgy szerezhet jogot ha leperkálsz 5 milliót zsebbe, plusz a többi költség.


Sok tőkét igényel de jó üzlet, megéri szerintem.


A ti esetetek már más kérdés, az a fickó nem véletlenül nyert hármat, jó gazdag akar lenni és nem fog sok részesedést adni nektek a haszonból.

2013. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
tessék iskolába járni, tessék a kereskedést kitanulni
2013. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a fószer hogy csak valamit nem tudom mit fizessünk ki és átadja nekünk az egyiket 250FT azt mondta
2013. máj. 22. 10:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos megélhetést biztosít majd nektek.

Dohányt mindig vesznek az emberek, a haszonkulcs ugyan nem nagy rajta, de annyi bejön amiből meg lehet élni, persze meggazdagodáshoz szerintem kevés

2013. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha egy összejön akkor azért az nem rossz biznisz. Egyik ismerősömnek is volt trafikja, jó helyen volt, gyakorlatilag a városközpontban, és így is simán megélt belőle, a helyiség bérletét is kitudta fizetni, és még néhány extra dologra is telt neki.

Meggazdagodni nem gazdagodott meg belőle, de bőven volt annyi pénze a megélhetősén kívül hogy ha valami hirtelen kellett akkor tudott mihez nyúlni.

Persze ő sem nyerte meg a pályázatot, de a helyiség megmarad mert itt a városunkban is van egy tag aki 2 öt nyert, az egyiket ott nyitja meg ahol most a haverom van és alkalmazná is.

Igaz hogy sokat fog veszteni, de legalább kevesebb dolga lesz, mert a papírok nagy részét az új tulaj fogja intézni, plusz a bérleti díjat sem kell fizetnie.

Szóval jó biznisz főleg így hogy csak dohányboltba juthat az ember cigihez, de egy alaptőke nyilván kell hozzá, ugye az árkészlet beszerzése, a helyisége bérlése és rendberakása, akkor polcok, pénztárgépek, beszerzése meg ugye a helyiségekbe is el kell intézni a tűz és egyéb biztonsági intézkedéseket hogy minden rendben legyen.

2013. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nekünk saját helyiségünk van,pénztár gép is akad és a tűzvédelmi és egyéb dolgok tavaly lettek elintézve
2013. máj. 22. 11:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak kérdés mi lesz ha új kormány lesz és nem fidesz életképes marad a projekt?
2013. máj. 22. 11:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasas csak egy üzlethelyiséget akar magának szerezni, ezért "adna" át egy üzletet. Átverésre készüljetek. Elhajtanám a francba!
2013. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!