Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szereti a Jobbikot,...

Aki nem szereti a Jobbikot, azt tudna felmutatni valami indokot is, hogy miért?

Figyelt kérdés

Magyarázattal együtt. Konkrét forrásmegjelölésekkel stb. De nem ilyen index meg hvg- szintű belemagyarázásokkal, hogy "biztos arra gondolt, meg arra célzott" meg ehhez hasonlók.

Konkrét adatok arról, hogy valaha cigányok irtásával fenyegetőztek, vagy bármilyen népirtással stb.


2013. máj. 15. 15:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Azt tudod ugye, hogy ezzel a semmitmondó válasszal nem válaszoltál a kérdésemre? :)


Szóval a "demokraták" szerint egy szólásszabadságban nem szólhatok bizonyos dolgokról (amiről ők úgy gondolják) anélkül, hogy ne lenne büntetés, és aki nyíltan vállalja, hogy zsidó, nem szembesíthetem vele (akkor minek vállalja nyíltan????)


Szóval a "demokraták" majd eldöntik, miről szólhatok és miről nem, és azt is, hogy mit engedhetek meg magamnak a szavak szintjén a kisebbségekkel szemben egy demokráciában, és mit nem.


Ez nem emlékeztet bizonyos diktatúrákra?

2013. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
12%
ne is várj választ, az összes ilyen csak ugyanazt tudja hajtogatni, amit a zsidók a szájába tettek.
2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
12%

Ja, és még egy dolog. A bíróság kimondta, hogy senki sem minősítheti a Jobbikot nácinak, mivel nem az. Ez a "demokratákat" nem érdekli, hiszen a Jobbik csakazértis "náci".


De amikor a Magyar Gárdát betiltotta, akkor mélységes kuss legyen mindenkinek, hiszen a bíróság eldöntötte.


Akkor most mi is van, kedves "demokraták"? :)

2013. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
8%
nemhogy nem náci, de nem is szélsőséges. ezt is kimondta a bíróság. de nyílván olyan okosak ülnek a gépek előtt itt gyakorikérdéseken, akik azt hiszik jobba tudják itt a dolgokat, mint a legfelső bíróság :)
2013. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
És abból látszik, hogy a libsik ennek az oldalnak a bohócai, hogy nem válaszolnak - mert azt nem tudnak - csak lepontoznak. :DDD
2013. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
És még igazolnak is engem, hogy a libsik valóban csak a bohócai ennek az oldalnak és ennek az országnak. :DDD
2013. máj. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én is ellenzem, hogy tiltják a szabad véleménynyilvánítást (jelképeket, holokauszt-tagadást, effélét), a rasszizmussal, antiszemitizmussal szembeni hisztériakeltést, a cigányok pozitív diszkriminációját, hogy a törvényeink miatt bűnözők gazdagodnak meg és maradnak szabadon, hogy a média korrupt és mossa az emberek agyát, vagy hogy az EU vagy éppen az IMF nyomást gyakorol ránk. Én is undorodom Izrael kül- és belpolitikájától, a szélsőséges cionizmustól, a magyar közbiztonságtól, a közélettől, vagy éppen attól, ahogy a multik vagy a bankok kiszipolyozzák az egyszerű embereket, vagy hogy egyesek azt élvezik, ha mindenki szeme láttára mutogathatják magukat egy szivárványszínű zászló alatt élő egyenes adásban.


De ettől még a Jobbik szerintem egy ugyanakkora kalap sz@r, mint a többi párt.


Na, most milyen sztereotípiát tudsz rámsütni?

2013. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!