Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene Magyarországnak fizetni az auschwitzi múzeumnak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 10. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ebben az esetben ez nem volt rossz döntés, amikor ilyen méreteket ölt az divatantiszemitizmus és a divatholokauszttagadás az országban, csak olaj lett volna a tűzre ha mi is milliókat fizetünk a kalapba.
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

"Egy ország viszont semmilyen felajánlást nem tett. Ez az ország húzza az időt, kifogásokat talál, miközben első helyen érintett: Magyarország"

ne zavarja a cikk írót, hogy 23 tett felajánlásokat és tudtommal az európai unióban is több tag van, mint 24 ország ... szóval az az egy ország kiemelés nekem megüti a kettős mércét!


nekem ez a idézett volt a legérdekesebb

2013. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, de én 1 Ft t sem fizetek ha arról van szó!

Mit érdekel engem a holoüzlet, meg a zsidók.

Nekem ne ártsanak semmi képen, sem közvetlen sem közvetlenül. Ne akarjanak extra jogokat és azt se hogy kiváltságosként tekintsek rájuk. Érjék be annyival mint más kisebbség és ne háborogjanak a kritikák ellen.

Ne akarjanak diktálni legfeljebb Izraelbe.

Ha ez mind megvalósul, akkor a lehetőségeiken belül azt csinálnak amit akarnak. Még hogy kötelező elmenni és megnézni! Jó hogy nem kötelező a zsidóknak adózni meg lesz,opni a cérnametéltet. Én nem érzem magam semmibe felelősnek, és kuss tőlem. Ennyi. Ha a gyerekemnek kötelező lenne elmenni, megkérdezném "akarsz menni?" ha a válasz nemleges akkor jöhet nekem Fél Izrael meg Orbán+Mesterházy és fenyegetőzhet, akkor sem fogom erőltetni.


Mi már ez a fasiszta kötelező körözés a zsidók fitymája körül? Kik ők nekem?

2013. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
akkor is meglehet emlékezni egy tragédiára, ha nem csinálunk belőle üzletet ... minden csak a pénz körül forog ebben a világban .
2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nulla forint nulla fillért.
2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem képes a múzeum fenntartani magát? Annyit jelent.

Nem kíváncsiak az emberek a zsidó nyavajgásra.

2013. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Én ennyivel járulok hozzá:

[link]

2013. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem semennyit sem kell fizetnünk , nem a mi felelősségünk és nem a mi dolgunk.

Így is le van húzva a magyar állam.

2013. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Én ennyivel járulok hozzá:

[link]



iGAZAD VAN HAVER!

sŐT, MAGÁT A FABATKÁSAT IS VIHETIK GÁZREZSÓT TAKARÍTANI.

2013. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Majd akkor fizetek, ha nekünk is fizetnek kárpótlást a Don-kanyarban elesett dédapámért, a Malenkij-robotra elhurcolt nagyapámért és testvéréért aki soha nem jött haza, valamint az ÁVO-sok által eltüntetett, agyonvert, megnyomorított rokonaimért, falubeli ismerőseimért. Ezek úgy csinálnak, mintha csak ők szenvedtek volna.
2013. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!