Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszereztük: hangfelvétel...

Megszereztük: hangfelvétel bizonyítja a trafikmutyit! És akkor mi van-kérdezem én?

Figyelt kérdés

[link]

Komolyan nem értem: olvasom a hvg.hu-n, hogy immáron hangfelvétel bizonyítja azt amit amúgy is mindenki tudott. Nevezetesen, hogy a fideSS csak a haverjait engedi a húsosbödön közelébe.

De nem értem: komolyan gondolja a HVG vagy akárki, hogy bármi is történni fog most? Előkerülhet itt akármilyen bizonyíték-mégis mi várható? Hogy a fidess visszalép az egésztől? Ugyan.

Úgyhogy akár le is lehetne állni az egész üggyel. Minek ezt ragozni? Úgyse történik semmi. A fidess eltervezte, a fidess végrehajtja. Ennyi. Hogy bűzlik az egész a korrupciótól, bizonyítékok kerülnek elő-ugyan kit érdekel?


2013. máj. 10. 12:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország, ez van. Nem tűnt még fel, hogy milyenek itt az emberek?
2013. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem csak itt ilyenek, szted a külföldi politikusok nem ugyan ilyen korruptak mint az MSZP és a FIdesz?
2013. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

napi szólásmondás-jellegű dolog. parafrázis. mint a fénymásolás=schmittel, álamfő, nemtom és tsai.

szleng stb.

2013. máj. 10. 13:43
 14/21 A kérdező kommentje:

hát a világ civilizáltabb részén biztosan nem.

egy normális országban OV egy napig se húzná egy ilyen blama után. ha lenne egy csöpp önkritika bennük, a világ végére szaladnának szégyenükben.


persze a Balkánon (ahol mi is vagyunk, és nem Európában) ez is lehet.

hát igen, egy politikai elit minősége valóban a mögötte álló népet minősíti. nagyon igaz.


szted a külföldi politikusok nem ugyan ilyen korruptak mint az MSZP és a FIdesz?

2013. máj. 10. 13:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy dologra ez mindenképp jó lesz. Most kapunk egy helyzetjelentést az ügyészség és a rendőrség politikai befolyáltságának a mértékéről. Ha nem történik semmi érdemleges akkor kalap-kabát és menjünk. Ha a fejek hullanak a porba akkor még van remény.
2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

szerintem nyugodtan csomagolhatsz már ma.

a világon semmi se fog történni.

rendőrség OV és sleppjének biznisze ellen? ugyan már. magad se gondolod komolyan.


akkor kalap-kabát és menjünk

2013. máj. 10. 16:42
 17/21 anonim ***** válasza:
Az elméletek arra valók, hogy teszteljék őket. Szóval azért még várok. Plagi bá is lemondott végül..
2013. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

ja. persze.

miután kapott egy telefont OV-től hogy "Palikám, le kéne mondani! Jó, jó Viktor, én is épp azt akartam."

Különben még most is a helyén lenne, HVG és botrány ide vagy oda.


Plagi bá is lemondott végül..

2013. máj. 10. 18:03
 19/21 A kérdező kommentje:

ennyi.


[link]

2013. máj. 10. 18:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Plagi bá sem az elején mondott le.
2013. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!