Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A külföldi munka már nálatok...

A külföldi munka már nálatok is mindennapi téma a haverok között?

Figyelt kérdés
Én lassan kezdem azt érezni, hogy senki nem akar már itthon dolgozni.
2013. máj. 8. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18:38 egyikünknek sem érdeke hogy hazagyertek, hidd el!
2013. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 8-as válaszra a válaszom: máshol is előfordulhat ilyen, ha nem pont ez, hát más jellegű konfliktus.

A 9-es válaszra, egyrészről jót mulattam a hozzászólásodon, ne haragudj, másrészről pedig elkeserít az indulatosságod és a negativitásod.


Nagy baj, hogy sok magyar úgy látja, hogy az ország élhetetlen hely. Pedig vannak lehetőségek és szépségek jószerivel, csak az embernek ki kell nyitnia a szemét, de úgy látom, ez mostanában nem divat.

2013. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Komplikato ***** válasza:

"Én lassan kezdem azt érezni, hogy senki nem akar már itthon dolgozni."


HOOOOOL? :D


Nálunk nem téma. Azért nem, mert aki tudott még, már rég lelépett külföldre haverok és rokonok közül. Aki meg itt maradt az vagy annyira csóró, hogy nem tud kimenni vagy nem beszél nyelveket ... ők max. álmodozhatnak erről, mint pl. a lottó ötösről. :(

2013. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mostanság egyre inkább téma.
2013. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Néha előjön, de csak azért, mert van 2 haverunk, aki Németországban dolgozik. Egyébként tök ugyan olyan a helyzete, egy szakképzetlen gyári munkásnak ott is, mint itthon. Megélnek a fizuból, de egy fillért nem tudnak félretenni... illetve tudnának, ha 6-an bérelnének egy lakást és hétfőtől vasárnapig 12 óráznának és zsíros kenyéren élnének, de hát úgy itthon is lehet spórolni.
2014. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!