Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A külföldi munka már nálatok...

A külföldi munka már nálatok is mindennapi téma a haverok között?

Figyelt kérdés
Én lassan kezdem azt érezni, hogy senki nem akar már itthon dolgozni.
2013. máj. 8. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem, nem mondanám. Akinek vannak fogalmai a kárpát medence adotságaival. Azokban meg sem fogalmazódik ez a dolog.
2013. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt én pl biztos, hogy itthon fogok dolgozni.
2013. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A baráti köröm nagy része kint van, én tavaly léptem le. (40-es korosztály, gyerekekkel) Arra számítottam, hogy majd lesz aki egyetért, lesz akivel meg vitatkoznom kell és indokolnom a döntésemet. Nagyon meglepő volt, hogy kétféle választ kaptam: mi is tervezzük 2-3-5 éven belül vagy én már nem megyek, mert benne vagyok a korban, de a gyerekeimet átdobom a határon, azért küzdök már.
2013. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

mert megy a hangulatkeltés...

egyébként külföldön sem könnyebb ám sok esetben, még ha többet is kapsz. sokszor nem éri meg.

2013. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
4: nem könnyebb, de az élhető, nyugodtabb környezet miatt megérte.
2013. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Magyarországon is tudsz nyugodtan élni, ha akarsz, hozzáállás kérdése. 5-ös, én is külföldön élek.
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
ja, és rövidesen költözök vissza.
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

6: ja, persze. Érdekes, otthon akartak csak megverni, mert egy pénztárnál kártyával akartam fizetni és nem működött a terminál. A mögöttem állónak meg nem tetszett, hogy egy perccel tovább tartottam fel a sort.


Ég és föld a különbség aközött ami itt van és amiben otthon volt részünk, és a gyerekek sem hülyék, nem is akarnak már vissza menni.

2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Na a 7-es válasszal lettél nálam hiteltelen. Tipikus kormánypropaganda, te is a gyerehaza alapítványtól kapod a fizetést, mi?
2013. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Épelméjű embernek ilyesmi sohasem jutna eszébe.
2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!