Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy Ausztriában...

Előfordulhat, hogy Ausztriában annyi magyar fog dolgozni, hogy ilyen OMM feeling lesz?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 10-15 év múlva? Reális, hogy a keleti és középső részt ellepjék? Egy 3-400 ezer fő magyar mondjuk.
2013. máj. 5. 20:21
1 2
 11/11 Pro Patria ***** válasza:

Amikor én Bécsben jártam pár éve, már akkor is a német nyelv volt, amit a legritkábban hallottam. Spanyol, különböző szláv nyelvek, angol, és persze magyar beszéd volt mindenhol.

De ez annak köszönhető, hogy Bécs egy ilyen jelentős turisztikai célpont. Ettől még nem lesz Monarchiás hangulata. Ám tesznek azért, hogy legyen: macskaköves utak, faragott homlogzatok, lovaskocsik, és a lovak farka alatt kis zsákocska (-> Bizony, azért. Még ebben is megmutatkoznak a különbségek). Lenne mit tanulnunk tőlük ilyen téren.

2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!