Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet eldönteni kire,...

Hogyan lehet eldönteni kire, melyik pártra szavazzak?

Figyelt kérdés

nem foglalkozom igazán a politikával,de persze olvasom a cikkeket a neten,de ha az egyik oldalt olvasom az látszik igaznak, ha a másik ujságot, akkor az

hol az igazság ? ki a hiteles politikus ? van ilyen ember ? szép igéreteket mondani mindenki tud,aztán hogy teljesit ? az MSZP jobb lett volna ?


2013. máj. 5. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Már csak a jobbikra lehet szavazni(ésszerűen) , ha az sem válna be akkor meg min1 kire szavaztál volna...
2013. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Már csak a jobbikra lehet szavazni..."


Ahogyan azt egy hungarista elképzeli.

2013. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, kérdező, neked is van saját értékrended, és tudod azt, hogy számodra, környezeted számára, illetve az ország jövőjére nézve melyek a legfontosabb tényezők. Érdemes meghallgatni, elolvasni az egyes pártok képviselőinek nyilatkozatait évekre visszamenően, ezek alapján el tudod dönteni, hogy szerinted komolyan lehet-e venni őket, kompetensnek tűnnek-e szakmai kérdésekben, és a gondolataik illeszkednek-e az általad jónak és fontosnak tartott keretekbe. Pártszimpátiától függetlenül ezt tudom tanácsolni neked, a "szavazz erre, meg arra, mert náluk van a bölcsek köve, rajtuk kívül senki sem alkalmas a kormányzásra" című hozzászólásokat pedig felejtsd el ;)
2013. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem, a hungarizmus nem itt kezdődik,de ezt most hagyjuk...

Csak a többi párt már "bizonyitott" ez az utolsó párt aminek érdemes esélyt adni, remélem hűek lesznek önmagukhoz, de ha nem akkor meg mind1...

2013. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A végén úgy is te húzod be az x et, szóval legjobb ha magadra hallgatsz.

Melyik az a párt(vagy éppen független) ami olyat ígér amire neked szükséged van. Ne dőlj be egy olyan kampánynak ami arra akar rávenni, hogy csak azért szavazz rá, hogy ne a másik nyerjen, vagy hogy elveszik a szavazatod ha nem a 2 nagy tömörülés közül választasz egyet.

Abban egyetértek, hogy arra érdemes szavazni aki eddig még nem szerepelt le, ha hatalmon volt, illetve nem egy régi párt kilépett/megbukott/szétvált embereiből áll. Nos Magyarországon idáig mind csúfosan megbukott, mindössze a mértéke kérdéses.

Ez alapján nálam az lmp nek, és a jobbiknak van még esélye.

2013. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vágd ki az újságokból a pártok jelképeit, rendezd őket kör alakba, ossz ki tetszőleges kártyából nekik pár 5 lapot és makaózz velük. Aki nyer, arra szavazol. Ennyit ér a politika.
2013. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leginkább egyikre sem. Nem tudom, miért nem vesszük még mindig észre, hogy a négyévente megrendezett választásokon kizárólag arra szavaztatnak, hogy a következő időszakban kik kapjanak zsírosabb fizetéseket.


Teljesen mindegy, kire szavazunk, a kisembernek sehogy sem lesz jobb/könnyebb az élete.

2013. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát igazán szomorú vagyok ! milyen jövőt válasszak a gyerekeimnek? miért lop-csal mindenki,aki a husos fazékhoz jut ? miért nem jó a vezető pártnak,ha a kisember is jól érzi magát ? én már dolgoztam a 70-es években,jól éreztem magam/ na persze fiatalon/ az átlagnál jobban kerstem,Kádár Jancsi bácsi és népi zenekara nem zavart cseppet se...

persze nem kel ki a sirból...de sokkal kevesebben szedték meg magukat,na ja meg nem is tudtunk róla,ennyire

képzeljétek,hányan lehetnek az ilyen bizonytalanok ,mint én ? különben meg ugy is meg lesz szervezve ..a szavazás,ahogy eddig is volt

köszönöm a válaszaitokat

2013. máj. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!