Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélye a JOBBIK-nak...

Van esélye a JOBBIK-nak hatalomra kerülni jövőre?

Figyelt kérdés
Miért szavaznának a FIDESZre és MSZPre az emberek, ha látták hogy szar amit csinálnak? Próbáljuk ki a JOBBIKot.
2013. máj. 2. 17:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

Miért gondolod, hogy a Jobbik jobb lenne? Ne legyél már hülye.. van benne összesen 1, azaz EGY darab olyan ember, aki tényleg komolyan veszi az egészet, a Zagyva. De lehet, hogy ő nem is párttag, azt nem tudom. viszont az összes többi az ugyanolyan enyveskezű sz@rházi, mint az MSZP vagy épp a Fidesz tagjai.


Ezen az országon csak egy dolog segíthetne: felakasztgatni az ÖSSZES politikust, hogy szembesüljenek végre a népharaggal. Meglátnátok, hogy a következő bagázs már nem merne így kib@szni velünk, mert lenne mitől félniük.

2013. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

#21

Te aztán képben vagy látom.. de azért van véleményed arról, amiről fogalmad sincs. szép..

2013. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
44%

Pedig akár mennyire sz@rul hangzik a 21-esnek igaza van. A Jobbik ugyan olyan párt mind a többi csak más módszerrel nyerik el a szavazók szavazatát. Elég sajnálatos, hogy a 2006-os és a 2010-es választások után is ennyire birkák, ergo megvezethetők a magyar emberek. A Jobbik szavazók többsége szerintem még belesem olvasott a Jobbik semmitmondó, elcseszett gazdasági programjába. A szavazók többségét egyszerű cigányozással és zsidózással nyerte meg és ahogy látszik nem kevés birka él kis hazánkban akik szívesen nyelik ezt a sok sz@rságot. A Jobbik egyszerűen kihasználta a feszült helyzetet ami kis országunkban keletkezett.

Pont, ezért nem fogunk sosem előrelépni, mert nem mindenkire lenne szükség, hanem a többségre, de itt nincs olyan vagyis van csak nem ott ahol lennie kéne.

Emlékszem a 2010-es választások előtt is hasonló kérdések tömkelege volt itt, azóta lassan 4 év telt el és nézzétek hol vagyunk.

2013. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egyedül kormányozni nem fognak még tudni.
2013. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

17:34 (# 9/24)-es:

Hahaha. Teljes mértékben igazad van! Jól megfogalmaztad a nyugger kiöregedést és a feljövő nemzedéket! D

2013. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
43%

"Te aztán képben vagy látom.. de azért van véleményed arról, amiről fogalmad sincs. szép.."


Mivel is kéne képben lenni? Mesélj csak, védd meg a Jobbik becsületét, ha tudod. Azért én tudok néhány sztorit, ami nem azt támasztja alá, hogy olyan fasza gyerekek ők: Pl. Szegedi Csanád hirtelen bezsidult, alig húzta ki a nyelvét Vona seggéből, máris a zsidók seggébe dugta tövig? Előtte meg EU-s pénzekkel vesztegette azokat, akik tudtak róla, hogy zsidó? Vona meg tudott az egészről, csak kussolt róla nagy bőszen? Ilyen egy becsületes, gerinces ember? Lóf@szt. Vagy a kicsinyes, párton belüli tolakodások a pozíciókért állandóan. Ezek lennének a becsület szobrai?


Ha ilyen hülye vagy, hogy beszopod a nagy nemzetmentő szövegüket, hát akkor sajnállak. És még mielőtt betámadsz, hogy balliberális-komunista-mittoménmilyenpista vagyok, hát qrvára tévedsz. Én is ugyanúgy rühellem, hogy a cigókat segéllyel tömik, ők meg mindezt azzal hálálják meg, hogy kést szúrnak belém. Nekem is tele van a tököm azzal, hogy minden héten legalább egyszer a zsidókat kell sajnálni a holokauszt miatt, holott a komcsik 5x annyi embert öltek meg, azokról mégis mindenki kussol. Én sem szeretem, hogy az EU pottyantós retyónak használja az országunkat. Nekem is elegem van abból, hogy néhány g*ci politikus tönkreteszi az országot és nemzetet.

De ettől még nem dőlök be az első jöttmentnek, aki azt állítja, hogy majd ő itt rendet rak. Csak nyisd ki a szemed, próbáld meg érzelemmentesen, racionálisan látni a helyzetet. És észre fogod venni, hogy a Jobbik sem különb a többi bandánál.


Szavazgathatunk mi itt jobbra-balra-középre. Lóf@szt se ér. Semmi sem fog változni.

Magyarországon a politikai elit és a nép viszonyában hiányzik egy alapvető dolog: a visszacsatolás. Hogy egy politikus, és az egész politikai elit BÁRMIT megtehet, anélkül, hogy csak a legkisebb mértékben is tartani kéne attól, hogy valamilyen módon el lesz számoltatva a bűneiért. Ezért nem működik itt ez a kib@szott rendszer.

És ezért mondom én azt, hogy csak akkor lesz itt változás, ha a politikai elit a saját bőrén megérzi a cselekedeteinek a következményeit. Ha egy ilyen görényt, mint Gyurcsány, vagy Orbán, meglincsel a felbőszült tömeg. De legalább életfogytot kapnak.

Mert ha ilyen helyzet lenne, akkor félnének. Félnének lopni, félnének pofátlanul ígérgetni, és hazudozni, végső soron a félelem terelné őket egy többé-kevésbé tisztességes útra.

De nincs mitől félniük, így azt várni, hogy maguktól, csak úgy jó útra térnek.. eléggé naív dolog.

2013. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Mivel is kéne képben lenni? Mesélj csak, védd meg a Jobbik becsületét, ha tudod."


Eddig olvastam, ennyi elég.


Ezt írtad előtte:


"Miért gondolod, hogy a Jobbik jobb lenne? Ne legyél már hülye.. van benne összesen 1, azaz EGY darab olyan ember, aki tényleg komolyan veszi az egészet, a Zagyva. De lehet, hogy ő nem is párttag, azt nem tudom."


Ha valamit is tudsz a Jobbikról, főleg ha kimondottan egy személyt méltatsz, hogy a f@szba nem tudod hogy parlamenti képviselő??????? Mi alapján mondasz róla véleményt? komolyan mondom hihetetlen..

2013. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

ja annyit hozzátennék, hogy telibeszarom orbánt, gyurcsányt, schiffert, mesterfaszt, meg minden ilyen hatalommániás buznyákot.

És a Jobbikkal sem vagyok elszállva, abban is vannak köcsögök, meg hülye ötleteik, de szerintem nekik legalább van valami keresnivalójuk ott..

2013. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"Ha valamit is tudsz a Jobbikról, főleg ha kimondottan egy személyt méltatsz, hogy a f@szba nem tudod hogy parlamenti képviselő?"


A parlamenti képviselőség és a párttagság két teljesen külön dolog, de úgy látom, még ahhoz is s*gg vagy, hogy ilyesmikről tudomásod legyen. És még te oltogatsz engem.. nevetséges.

Tisztában vagyok vele, hogy Zagyva parlamenti képviselő, csak abban nem voltam biztos, hogy tagja-e a pártnak. De utánanéztem, és kiderült, hogy Zagyva NEM tagja a Jobbiknak.

2013. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Ezen az országon csak egy dolog segíthetne: felakasztgatni az ÖSSZES politikust, hogy szembesüljenek végre a népharaggal."


És? Mire vársz még? Vagy csak itt nagy a pofád? :)

2013. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!