Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélye a JOBBIK-nak...

Van esélye a JOBBIK-nak hatalomra kerülni jövőre?

Figyelt kérdés
Miért szavaznának a FIDESZre és MSZPre az emberek, ha látták hogy szar amit csinálnak? Próbáljuk ki a JOBBIKot.
2013. máj. 2. 17:16
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok. Egyébként meglepődök, mert szinte mindenki elégedetlen a mai kormánnyal, aztán mégis ekkora lenne a szavazóbázisuk? Azt hittem a JOBBIKnak jó esélyei vannak jövőre.
2013. máj. 2. 17:42
 12/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz hogy a sok cigány meg zsidó nem fog szavazni a jobbikra. :D
2013. máj. 2. 17:43
 13/39 anonim ***** válasza:
28%
Te el vagy tévedve. Nem a cigányok meg zsidók nem szavaznak a Jobbikra, hanem 25 éves kor fölött nagyon kevés ember. A fiatalok körében a Jobbik a legnépszerűbb, de a fiatalok nagyon kevesen vannak. Talán hallottad már az elöregedő társadalom kifejezést. Na emiatt nem szavaz senki a Jobbikra.
2013. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
22%
Nincs esélye és nem is lesz. Szerencsére még nem annyira elkorcsosult ez az ország, hogy mindenkit meglehessen nyerni cigányozással és zsidózással (és nem nem a médiából vettem ezt, hanem saját magam tapasztaltam, sajnos több Jobbik rendezvényen is részt vettem).
2013. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Dick Esmen ***** válasza:
Jövőre biztos nincs.Akik jövőre jobbik győzelmet várnak,azok ugyanolyan elvakultak mint aki 2010-ben vártak jobbik 2/3-ot.
2013. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem várt 2010ben 2/3-ot a Jobbiktól :D Az egy szlogen, hogy "Az Ország 2/3-a Jobbikos, csak még nem tud róla", :D nem azt jelenti, hogy 2/3-os győzelmet várnak, hanem, hogy ha a Jobbik a média torzítása, és a baloldal hazudozásai, rágalmai nélkül képes lenne megismertetni nézeteit az emberekkel akkor az ország 2/3-a rájönne, hogy ezt ők is így akarják, csak hát nem tudják, hogy a jobbik is így akarja!
2013. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
41%
Egyedül a Jobbiknak van.
2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
69%

"Te el vagy tévedve. Nem a cigányok meg zsidók nem szavaznak a Jobbikra, hanem 25 éves kor fölött nagyon kevés ember. A fiatalok körében a Jobbik a legnépszerűbb, de a fiatalok nagyon kevesen vannak. Talán hallottad már az elöregedő társadalom kifejezést. Na emiatt nem szavaz senki a Jobbikra."


Ez annyira vicces :D Ha nem szavazna senki rájuk akkor 2010-ben az az 1 000 000 szavazat mi volt? :D ÉS miért ülnek 17%-al a Parlamentben?? :D


Másrészt meg már leírtam, a nyuggerek döglenek, a fiatalok felnőnek, :D nem fogják 2014ben megynerni a választásokat, lehet még 2018ban sem, lehet csak 2022ben vagy később, de az tény, hogy az MSZP-re többnyire csak a kádár korszakban felnőtt nyuggerek szavaznak, azok meg eltűnnek 1-2 évtizeden belül.


És az is tény, hogy a mai fiatalokat nem nagyon hatják már meg a összevissza mindenkit lefasisztázó, a holocaust miatt 70 éve rinyáló tudjukkik :D Persze lehet itt álmodozni, hogy de majd felnőnek és megváltoznak, kényelmes gondolat (számotokra), meg, hogy majd ha vége lesz a válságnak (a fiatalokat nem igazán ez érdekli sztem) de nem túl valószínű.


Lehet nem is Jobbiknak fogják már akkor hívni a pártot, lehet totál más párt lesz, de pár évtizeden belül nemzeti radikális kormányzás lesz, az biztos!

2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Felénk minden második ember jobbikos.:) Szerintem főleg a vidékiek fognak rájuk szavazni.
2013. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken sok a Jobbikos , főleg azokon a helyeken ahol nagy a cigánybűnözés.


Az etnikailag tiszta településeken pl:Tiszaújváros , ott a baloldal vezet ,mert nincs igény a Jobbikra.

2013. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!