Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz otthonunkkal 5 éven...

Mi lesz otthonunkkal 5 éven belül?

Figyelt kérdés
Saját szememmel látom, hogy egyre több fiatal kényszerül arra, hogy külföldre menjen, mert vagy nem kap munkát, vagy sok, felelősség teljes munkáért olyan fizetést kap, amiből megélni nem tud! Nem csodálom, hogy, aki teheti az ki menekül... Egyre több ismerősöm hagyja el az országot, és kik maradnak itt? A munkaképtelenek, nyugdíjasok, kisebbség.. közben a pártok ölik egymást és lopják meg az országot, cégek mennek tönkre... Még 1 évem van az iskolából, nem tudom mi tévő legyek?!
2013. máj. 2. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj ki te is
2013. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj külföldre. Én is azt fogom tenni, csak én már dolgozom.
2013. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 év az rövid idő, annyi idő alatt nem lesz jelentős változás.

Ha kapsz valami ajánlatot nyugaton, ragadd meg az alkalmat!

Fiatalon világot kell látni, de azért majd gyere vissza, itthon is szükség van a magyarokra :)

2013. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi mar masfel eve London mellett lakunk, Crawley-ban. En jelenleg iskolaba is meg magantanulokent Magyarorszagra jarok, es ott is maradok meg jovore, ott is erettsegizek majd. Szuleim kozul anyumnak korulbelul 3 honap alatt sikerult elhelyezkedni Londonban egy kisebb elelmiszerboltban eladokent, emellett varronokent itt Crawley-ban ruhakeszitest, javitast vallal(hobbikent indult, es egesz keresett lett), apum pedig itt egy autoszervizben szerelo. Magyarorszagon neki jobb allasa volt, anyumat pedig kirugtak, de vegsosoron az egesz csalad igyis jobban keres, es Crawley-ban aranylag nem is olyan horror aron van a megelhetes, mint mondjuk London kozvetlen kozeleben(innen is tomegkozlekedessel kb 30-40 perc alatt be lehet erni Londonba). En is kovetem az otthoni hireket, es a mostani dolgok mellett nagyon orulok, hogy nem vagyunk ott, es bar sokan rankmondjak, hogy hazaarulo...szerintem Magyarorszag mar nem nevezheto hazanak...akarki akarmit mond. Nagyszuleim elnek meg ott, ok is ugy vannak, hogyha mi nem tamogatnank oket, a nyugdijukbol meg sem tudnanak elni ketten...ami azert durva.
2013. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Még 1 évem van az iskolából, nem tudom mi tévő legyek?!"


Ez egyszerű kérdés: végezd el az iskolát, aztán te is menj külföldre. Én is megyek olyan hamar, amilyen hamar csak tudok. Magyarországból soha nem lesz normális európai hely, és ez az emberek miatt van, ugyanis nincs rá igény.

2013. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nyugi! A trafikosok maradnak.
2013. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én épp ezért léptem le tavaly a gyerekekkel. Nem magam miatt, hanem miattuk.
2013. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!