Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem a legjobb majális volt?

Nem a legjobb majális volt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 2. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok budapesti , de ha ott laknék szívesen elmentem volna rá.

Képek alapján tényleg jónak tűnt , kultúra és programok a kicsinek.

2013. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is ott jó volt, meg konkrétan sok helyen biztos jobb volt, mint itt(Hódmezővásárhely)...itt ugyanis drága önkormányzat nagyvonalúan NULLA programot csinált. ami vicces, hogy Szegeden, Szentesen, Makón volt, de ami poén, még Szegváron is. Jó, persze nem kell sírni, mert ameddig Lézer Dzsoni el nem ment innen, csinált egy nagyon szép sétálóutcát...lehet abban május elsején gyönyörködni, milyen üres...mert amikor inkább átmegy a lakosság fele más városba ünnepelni, akkor nemigazán van itt ennek létjogosultsága.
2013. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a Jobbik rendezvényén voltam. Nem szeretek pártok által rendezett eseményeken lenni.

De amúgy kellemesen telt, jó volt.

2013. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én idén inkább a családdal voltam, nem majálisoztunk...

Tavaly viszont voltam pont itt az Óbudai-szigetesen és nagyon jó volt a hangulat meg koncertek meg minden!!!! :)

2013. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!