Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz a baloldali tömörülé...

Ki szavaz a baloldali tömörülés ellen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 15:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%

Én ,nem hiányzik egy újabb MSZP-SZDSZ korszak.


Az az ideológia amit Bajnai György képvisel az beteges , deviáns ,és kirekesztő.

Szélsőségesek.

2013. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Én ellene szavazok, de a Fidesz mellé sem teszem le a voksom.
2013. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Ozmium42 ***** válasza:
65%
Ha úgy látom, hogy túlságosan feljönnek ahhoz, hogy választást nyerhessenek, akkor ellenük fogok szavazni (talán). De lehet, hogy még akkor sem leszek hajlandó szavazni.
2013. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
60%
Én.
2013. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Shai-Hulud ***** válasza:
39%

Helyes, végülis sokkal jobb az, ami most van.

Az úgy jó, ha a kedves Fidesz-seggnyalók kapják a (másoktól elvett) piacokat, vállalkozásokat (lásd nemzeti dohányboltok), és utána törvénnyel tiltják, hogy bárki is vizsgálatot indíthasson a hasonló ügyekben...

Ezt így kell, így van jól, támogassátok csak, hogy ez így is maradjon!

Szegény Magyarország!

2013. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%
Én. Azért még inkább a Fidesz, mint a baloldal.
2013. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
9%
Én is, a Fidesz-KDNP kormányzása sem tökéletes, de a többi pártokkal ennél sokkal rosszabbul járnánk. Szóval én a Fideszre szavazok!
2013. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
15:26! Aki képtelen egy nevet megjegyezni (Bajnai György??? Bajnai Gordon talán nem?)az ne akarjon tanácsokat adni másoknak.
2013. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

Az idióták fognak (az előttem írók).


Minden elismerésem a Fidesz marketingeseinek, nem csak azt verik bele az emberbe, hogy ők mennyire tökéletesek, de azt is, hogy mennyire szörnyű volt előttük az élet.


Az MSZP alatt tizedakkora nyomor volt, mint most, csak épp viktorka ügyesen csinálja a szerecsenmosdatást (lásd: 10% rezsicsökkentés vs. 8 és 40% közötti tényleges áremelkedés 2010-hez képest)

2013. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 8.


Bajnai Gordonnak , Bajnai György az eredeti neve ,a Gordon csak a második keresztneve.

Többet tudok erről az emberről , mint te, nem csak a szép arcát ismerem.

2013. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!