Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hányszor szavazott eddig,...

Ki hányszor szavazott eddig, és akkor kire voksolt? Ha nem szavazott egy adott évben akkor azt miért? Illetve megbánta-e (átverve érzi-e magát), és ha meg vagy nem akkor miért vagy miért nem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer a Fideszre.Nem bántam meg.
2013. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
2szer az szdsz-re és 1szer az mdf-re, egyiket se bántam meg
2013. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

4× a Fideszre most utoljára a Jobbikra.

Nem bántam meg, csak sajnálom hogy hamarabb nem volt Jobbik.

2013. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Raffi ***** válasza:
39%
Fidesz. Eddig amit ígértek betartották. Mszp-s ismerőseim sokszor csalódtak.
2013. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer szavaztam az MSZP-re egyszer a FIDESZ-re, mindkét esetben a kisebbik rossz elvét követtem, de megbántam mindkettőt. 2014-el kapcsolatban tanácstalan vagyok. Jobbik nem szimpatikus, a mostani rendszerben kis pártra nem érdemes szavazni. Ha esetleg Bajnai lesz az ellenzék jelöltje és mellé összeraknak egy megvalósítható normális programot akkor talán rájuk szavazok, de még nem döntöttem. Félek hogyha összeállnak a szocikkal akkor ugyanaz a szar lesz mint 2002-től 2009-ig. Külön viszont semmi esélye egyiküknek se.
2013. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt lehetőségem szavazni és akkor a Fideszre szavaztam. A KDNP miatt mindenképp megbántam, rájuk biztosan nem szavazok többé, sem arra a pártra, amelyikkel összeállnak. Annak ellenére, hogy rá szavaztam, nem értettem a kétharmaddal egyet, jobban örülnék egy egyszerű többségnek.

Jövőre akkor fontolom meg a Fideszt, ha a KDNP-t seggbe rúgják, egyébként az LMP igen szimpatikus lett, mióta azok, akik nem voltak odavalók át(vissza)mentek Bajnai mellé.

2013. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na ja, jelenleg akik nem csak a hatalomért marakodnak azok egyenlőre az lmp(maradék 7 képviselő), illetve a jobbik. Rájuk érvényes még, hogy nem feküdtek le csak azért, hogy megtartsák a hatalmat.(mondjuk nem is voltak még hatalmon)

Annyit tudok, hogy a fidesz-kdnp, illetve az mszp-szdsz( ez jelenleg az mszp-dk-együtt2014- és az újonnan megalakult liberálisok, a volt szdsz es emberekkel, de a lényeg, hogy egy helyről jöttek) re soha nem szavazok. Kiderült milyenek is mikor a hatalmon vannak.

2013. ápr. 30. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1X a Jobbikra,nem bántam meg.
2013. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először '98-ban szavazhattam, akkor a fideszre; 2002-ben az szdsz-re, 2006-ban ismét a fideszre, 2010-en nem szavaztam senkire. Jövőre valószínűleg az LMP-re fogok szavazni, ha lesz egy támogatásra érdemesnek tűnő jelöltjük.
2013. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Munkáspárt, MSZP, Jobbik, meg valamikor egy olyan is volt, hogy egy szép nagy f@szt rajzoltam a szavazólapra. A választásom mindig teljesen véletlenszerű volt.

Nem érzem magam átverve, mert pontosan tudom, hogy az összes párt sz@rházi, ingyenélő tetvekből áll. Rosszabbak, mint a cigányok.

Jövőre már nem is pazarlom arra az időmet, hogy szavazzak. Bár lehet, hogy bemegyek, és prostestálás gyanánt a szavazóbizottság előtt kitörlöm a s*ggem a szavazólappal.

2013. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!