Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt a Whiskys ünnepelt...

Miért volt a Whiskys ünnepelt "celeb" magyarországon?

Figyelt kérdés
Rabolt, lopott emberek pénzét és mégis neki drukkoltak és nem a rendőröknek. Milyen okora vezethető vissza ez a mentalitás?
2013. ápr. 29. 22:46
1 2
 11/12 Komplikato ***** válasza:

"nem az emberektől lopott hanem a bankoktól. Ami ott van KP sem az embereké. "


Ez konkrétan hülyeség, de látom sokakat ez nem zavar és leírják újra meg újra. Bármi hihetetlen a bankban lévő pénz csak kis része a banké (akár virtuális, akár nem) bár az is inkább a bank részvényeseié ... nagyobb része az ott számláz vezetőké.


Ellopott KP meg sok minden lehet csak virtuális pénz NEM.


Egyszerűen már akkor is csóróság volt és mindezek ellenére tényleg egy afféle Robin Hood volt sokak szemében, nem csak szerintem alaptalanul.


Egyébként többnyire utazási irodákat rabolt ki.


Az viszont tény, hogy megmutatta a hatóságok töketlenkedését. Az is tény, hogy ügyes és okos rabló volt.

2013. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Ami ott van KP sem az embereké. 2013 van, a pénz számokban létezik a bankban már nem papíron."


Én úgy tudtam, hogy készpénzt lopott papír alapon, nem csak számokat. Vagy tévednék ?

2013. ápr. 30. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!