Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják ennyire Gyurcsán...

Miért bántják ennyire Gyurcsány Ferencet? Az egyetlen bűne hogy igazat mondott.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem is tudom. Ha én elgáncsollak téged és utána elismerem, hogy elgáncsoltalak, akkor nem fogsz rám haragudni, mert igazat mondtam?
2013. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Az egyetlen bűne, hogy tevőlegesen részt vett az ország eladósításában, növelte a munkanélküliséget, figyelmen kívül hagyta a cigányproblémát, nem képviselte az ország érdekeit külföldön. Az őszödi beszéd meg csak ürügy. Az a lényeg, hogy Gyurcsány alatt a létbiztonság jelentősen romlott. Persze a fent leírtak tökéletesen stimmelnek Orbán Viktorra és a többi exkomcsi miniszterre, parlamenti tagra stb. Úgyhogy én csak azokat nem értem, akik szeretik Orbán Viktort és utálják Gyurcsányt vagy fordítva. Mikor a kettő pont ugyanazt csinálja.
2013. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon érdekesen gondolkodnak a magyarok.

A kérdező egy elég jó példa erre...

2013. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Fúúú, a másodikkal nagyon egyetértek. :)

Ment is a pacsi. ;)

2013. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
És mi volt az "igaz"? A k.rvaország, vagy az elk.rtuk? Na ez igaz, és még mindig politizál, mert vannak ilyen megvezethető egyének akik még mindig beszveszik amiket mond. :)
2013. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

alatta hamisították meg az állam "könyvelését";

2006 os választást úgy nyerte meg, hogy erről közben a népnek mást hazudott róla;

a választás után egyből visszaállította az adót amivel előtte kampányolt;

plagizált;

széthitelezte az országot, a közbiztonság tönkrement alatta;

külföld felé egy bólogató kutyaként helyeselt, illetve ez az igazmondás inkább lebukott, mert hát lássuk be ha a gyilkost elkapják a bűntett helyszínén a késsel, az nem sokat segít már a dolgokon, és max csak elismeri a tagadhatatlant.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe a gyurcsány best of -ból, de ha mindezt lenne olyan ember aki el is hinné neki, hogy véletlenül csinálta, akkor se sokat javít a helyzetén.

2013. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

"Az egyetlen bűne hogy igazat mondott."


Az a baj, hogy csak egyetlen egyszer mondott igazat, amikor elimserte, hogy folyton hazudott -.-

2013. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Mit értesz az alatt hogy igazat mondott? Öszödre gondolsz? Azt azért ne felejtsd el, hogy azt nem a nyilvánosságnak szánta, hanem a léhűtő embereinek, mivel be volt szarva, hogy ha jön ciklus vége, faszolás lesz.
2013. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Gyurcsány? Igazaaaaat? HAHAHAHAHAHAHAHAHA!
2013. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!