Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pontozzák le azt 0-ra,...

Miért pontozzák le azt 0-ra, aki tényszerűen beszél az Együtt 2014 - MSZP páros jelöltjeinek dolgairól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

én csak azt mondom el, amit én tapasztaltam!

csak az aktuális, friss dolgokat figyelem, hogy előtte mi volt, azoknak nem fogok utána keresni!

2013. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Joe Makepeace ***** válasza:

Az igaz, hogy a jobbikosok sokszor töröltettek hozzászólást, csak amikor 100-szor leirtam ugyanazt, akkor unták meg! Arról nem beszélve hogy nekem egy csomószor sokkal fontosabb mások véleménye, minthogy letiporjak bárkit is a földbe mert más a véleménye! Egy csomó ideig a regisztrálásom után nem is figyeltem hogy lehet értékelni a válaszokat, főleg nem hogy lehet jelentgetni mint a Stasinál! És akkor még ők kommunistáznak!

Ha az a baj kérdező, hogy romlott a százalékod, akkor válaszolj úgy egy kérdésre, hogy te azt intézkednéd a kormány helyében, hogy "Holnaptól minden kocsmában ingyen lenne a sör, sőt még fizetnének érte, hogyha sörözik valaki!"

Lehetne nyomni zöld kezet, tuti 100%-os lenne a kommented, keress olyan kérdéset aminek ilyesmi a témája például, de mondjuk engem sokkal inkább érdekelnek a vélemények mint a százalék a válaszaimra, de inkább "címzek" üzenetet vagy a kérdezőhöz, vagy x kommentelőhöz, és csomószor eszembe sem jut piros, vagy kék kezet nyomni...

2013. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!