Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért él sok német, osztrák...

Miért él sok német, osztrák nyugdíjas Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nyugdíjas éveikre miért itt telepednek le? Távol a családtól meg mindentől??

Nekem a nagyszüleim megőrülnének ha idősen külföldön kéne élniük..


2013. ápr. 27. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Határ melletti falu teli vannak velük. Békés, olcsó, rokonság sincs messze 10 perc kocsival
2013. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani pénzükből itt "királyként" élnek, azért.
2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Ráadásul itt olcsóbb az orvosi ellátás,értem azt pl fogorvos alatt vagy bármely magánjellegű orvosi szolgáltatás."


Ez meg a másik!

Én viszont nem az orvosi kezelés árát emelném ki!

Édesapám külföldön dolgozik, és azt kiemelte, hogy az egészségügy egy szörnyű rossz pont náluk!

Sürgősebb esetekben is, ha nem vagy közvetlen életveszélyben, csak időpontot kapsz mindenhova!

2013. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem drágább a rezsi. És a kaja sem. Egy bécsi kb. egy szinten van a budapestivel. Azzal pedig nem értek egyet, hogy a magyarok sokkal rendesebbek, segítőkészek lennének. Ennek épp az ellenkezője igaz. Én ennek csak a fordítottját tapasztaltam, legyen szó osztrákokról, olaszokról vagy svájciakról. A falvakban az öregek igen, de a városokban egyáltalán nem . A nyugati országokban az emberekben sokkal kevesebb a feszültség. Míg a magyar társadalom jó része lelki sérült.
2013. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

"Sürgősebb esetekben is, ha nem vagy közvetlen életveszélyben, csak időpontot kapsz mindenhova!"


Miért, Magyarországon nem? Volt már sérved pl? Persze Magyarország abban is jó, hogy ha fizetsz eleget, akkor már előrébb kerülsz a listán.


Mondjuk azért egy magyar és egy német kórház eleve nem egy kategória.

2013. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

"A falvakban az öregek igen, de a városokban egyáltalán nem ."


Nem csak az öregek!

Ha nem a városokat nézed, hanem a kisebb közösségeket, ott nagyon sok a rendes ember, és segítőkészek, tapasztalat!


Az sem igaz, hogy a magyarok jó része lelki sérült!

Sokan vannak, de bőven nem a többség!

2013. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 rémuralom ***** válasza:
56%

Spiritus Sancti, ugye tudod, hogy pontot egyszerűbb nyomni, mint felkiáltójelet? A felkiáltójelhez nyomva kell tartani a shiftet, miközben megnyomod a 4-est. A ponthoz meg csak az m billentyűtől kettővel jobbra lévőt kell megnyomni, shift, alt és egyebek nélkül.


Meg persze kevésbé tűnsz szánalmasnak, ha nem minden mondatod felkiáltójellel végződik.

2013. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!