Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törli a moderátor az...

Miért törli a moderátor az olyan hozzászólásokat, melyek nem istenítik a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Kicsit több korrektséget várnék el az oldaltól.
2013. ápr. 25. 17:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nincs kedvencem, szerintem az összes párt egy agyatlan rakat fos. Na ez megsérti a jobbik-konzervatív vagy az lmp-liberális lelketeket?
2013. ápr. 25. 22:21
 12/18 anonim ***** válasza:

Én mind a két oldalról elég sok anyázást szoktam látni.

Van amit törölnek, van mit nem. Van amikor olyat sem törölnek, ami a szabályzat szerint sem lehetne kint.

Ez van.

2013. ápr. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van törölgetés mindkét oldalról.

A moderátorok teljesítménye és értékítélete ráadásul nagyon ingadozó.

Viszont könnyű megtéveszteni őket, ha valamilyen tartalmat mindenáron át akarsz paszírozni a GyK "fórumán".

2013. ápr. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne venni a szemellenzőt, ugyanis nem csak azokat törlik.
2013. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, hogy ez a hangnem szerinted "normális" azzal magadat minősíted, engem nem sértesz vele. Más kérdés, hogy lehet, hogy valakit zavar ez a hangnem, stílus. Vannak akiknek jót tenne néhány illemóra.

"Azok érvelnek szitkozódással, akiknek nincsenek igazi érveik" Tudod, kitől van az idézet? V.I. Lenintől!

2013. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De most mit vártál? Agyatlannak nevezed? És ez szerinted érdemi hozzászólás? Még jó, hogy törlik! Kérdez valaki valamit és te beböfögöd, hogy agyatlan, akkor az neked meglepő, hogy törlik/töröltetik? Ne haragudj már meg, de ennek az oldalnak nem az a lényege, hogy mindenféle agyatlan dolgokat be lehessen írni, hanem ha nem tetszik valami érvekkel alá lehet támasztani miért nem! Kész, pont.
2013. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha az agyatlant törölték volna, ezt most nem tudnánk meg. Mert törölték.

Egyébként nem tudom, ki hogy képzeli ezt el. Olyan nincs, hogy valakik ott ülnek guvadt szemmel, és lesik a válaszokat. Annyi embert foglalkoztatni...

Van egy szűrő. Ha bizonyos szavakat használsz, a rendszer automatikusan töröl, és ezt közli is. Ezen kívül, láthatsz a jobb alsó sarokban egy kis "tilos" táblát. Ha azt megnyomja valaki, megy az üzenet, ezt vizsgálják emberek, és ha van rá ok, utólag törlik.

2013. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

" szerintem az összes párt egy agyatlan rakat fos. Na ez megsérti a jobbik-konzervatív vagy az lmp-liberális lelketeket?"


És neked a kis gyurcsifanatikus lelkedet, ha a minősítésedet kitörlik?

2013. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!