Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet valaki moderátor...

Hogyan lehet valaki moderátor a Gyakorikérdések.hu -n? És mennyit lehet azzal keresni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 évvel ezelőtt, alighogy ide regisztráltam, pár nappal később olvastam egy hirdetést, hogy modit felveszünk. Persze akkor még azt sem tudtam, mi fán terem.


No azóta sem olvastam ilyet. Gondolom, bement az e-mail címre vagy 50-60 jelentkezés, volt nekik miből válogatni. Hogy mennyit keresnek? Nem hiszem, hogy ezt bármikor is elárulják.


Figyeld az oldalt, ha esetleg ismét üresedés lesz, akkor talán majd újra megjelenik a hirdetés.

2013. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
43%
Szerintem egy petákat sem keresnek ezzel. Gondolom csak hobbi.
2013. ápr. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy hobbyból csinálják,mert abban a hirdetésben írták azt is, hogy milyen műszaki-technikai feltételek megléte szükséges, ill. hogy milyen számítástechnikai ismeretek szükségesek. Én ezen a téren analfabéta vagyok, tehát még azt sem értettem, hogy miről volt szó benne.

Másrészt, ha belegondolsz, hogy modi még éjszaka is van, ezt hobbyból, fizetés nélkül szerinted bárki is vállalná?

2013. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!