Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett népszerű az az...

Miért lett népszerű az az elgondolás Magyarországon, hogy aki egyetemista, az biztos ingyenélő, és élősködő?

Figyelt kérdés
(Egyetemista vagyok, és szerintem ennek egyáltalán nincs alapja....)

2013. ápr. 23. 13:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Néha úgy érzem amúgy, hogy valószínűleg Hitler is magyar származású lehetett...
2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mert sok egyetemista biztos nem megy el dolgozni suli mellet...
2013. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

"mert sok egyetemista biztos nem megy el dolgozni suli mellet..."


És akik dolgoznak, azok miért nem mennek el mellette tanulni?

2013. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%

"Néha úgy érzem amúgy, hogy valószínűleg Hitler is magyar származású lehetett..."


EZ NAGY:-)

2013. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Néha úgy érzem amúgy, hogy valószínűleg Hitler is magyar származású lehetett..."


Inkább elkeserítő vélemény.

2013. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert ítélkezni tud csak a magyar.
2013. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

Ja és baromi irigy is a magyar.

Megdöglött a tehenem dögöljön meg a szomszédé is.

2013. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#6

Oszd meg, és uralkodj!

2013. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok az irigy ember, akinek nem úgy sikerült az élete ahogy elképzelte. Én most végzek, szerencsés helyzetben voltam, szüleim támogattak, végigbuliztam 4 évet, ittam egy csomó alkoholt, szívtam pár füves cigit, volt egy rakat csajom, kxrva jól éreztem magam, meg persze tanultam. Már kinéz egy fasza meló úgyhogy megérte. Bánnom kellene valamit? Akinek van lehetősége rá, nem így csinálná? Csak sajnálni tudom aki nem magával foglalkozik, és mindig másban keresi a hibát.
2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok, eltartanak a szüleim, az egyetlen gondom a tanulásra van, ha akarnék sem tudnék elmenni suli mellett dolgozni, ha időben akarok végezni.

Egyébként feltűnt már, hogyha időben akarok végezni, de nem dolgozok suli mellett, akkor egy rohadt ingyenélő apuci kicsi lánya köcsög vagyok, ha meg dolgozni járok, de cserébe 6 év alatt végzem el az egyetemet, akkor egy nulla intelligenciával rendelkező gyökér vagyok, akinek semmi keresnivalója az egyetemen... Hát akkor majdnem mindegy melyik ragad rám. :D

Jól érzem magamat, tanulok és majd ha eljött az ideje munkába állok ennyi. Magasról teszek mások véleményére.

Egyébként baromira igaza van az egyik professzoromnak. Ő az első órán elmondta, hogy nem véletlenül tart ott ez az ország, ahol tart. Itt az általános jelenség, amit fent is elmondtak: Ha megdöglik a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. Míg mondjuk arra nyugaton, ahol magasan jobb a helyzet, a szomszéd átmegy és felajánlja, hogy majd ad a tehene tejéből, amíg neki nem lesz másik...

2013. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!