Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett népszerű az az...

Miért lett népszerű az az elgondolás Magyarországon, hogy aki egyetemista, az biztos ingyenélő, és élősködő?

Figyelt kérdés
(Egyetemista vagyok, és szerintem ennek egyáltalán nincs alapja....)

2013. ápr. 23. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Aki nem fizet adót, ergó nem dolgozik, az ingyenélő. Ezért mondják. Nem jogosan, de végül is igaz. Egy egyetemista 4-6 évig nem ad a közösbe semmit sem, utána sem sokat, mert lelép Nyugatra.
2013. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
ennyi erővel nem csak az egyetemistákat hívhatnánk így! a gimnazista, főiskolás, szakmát tanuló stb is ilyen!
2013. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Még nem jöttél rá, hogy a magyar ember ilyen? Általánosítunk és mindenkinél jobbak vagyunk!!!! Ez a felfogás meg sajnos:


- A rendőrök is bunkók, buták és mindenkit megvernek és igazságtalanul járnak el?


- Minden orvos kenőpénzt fogad el?


- Az összes politikus hazudik?


- Minden cigány lop?

2013. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
A nyugdíjasok is élősködők akkor meg igazából az a 8 millió ember aki nem fizet adót.
2013. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki fizet adót aki vásárol vagy szolgáltatást vesz igénybe! A nyugdíjas a nyugdíjából, a gyerek helyett pedig a szülő!

Gondolj az ÁFA-ra!

2013. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert a társadalom különböző rétegeit egymás ellen kell szítani, mert ha széthúzás van, akkor könnyebben kihasználható egy ország. Ez tény.
2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom arra nem gondolnak, hogy sajnos egyre többen mennek egyetem mellett dolgozni, Tesco-ba vagy Mekibe, mert nem tudnának megélni és albérletet fizetni. Ők speciel nem ingyenélők. A többiek pedig Áfát biztosan fizetnek minden megvásárolt terméknél, ami az állami adóbevételek többségét adja.
2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert valóban az.
2013. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Óvodások is ingyenélők ennyi erővel. Munkára az összes óvodást!!!!444
2013. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Mocskos óvodás férgek, irtsuk ki mind!!! Különben meg senki nem dolgozik annyit, mint én, mindenkit el kell pusztítani, mer én vagyok a legfelsőrendűbb és senki nem ér annyit, mint a személyem!!!
2013. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!