Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SZDSZ-nek hogyhogy ekkora...

Az SZDSZ-nek hogyhogy ekkora befolyása van még mindig?

Figyelt kérdés

Az MSZP-t is megfertőzték ezzel az ordas beteges ideológiájukkal.Teljesen olyan mintha szét sem váltak volna.


Emellett az E2014-et is megkörnyékezik a volt szadesz tagok.


Nem a semmiért szűnt meg az SZDSZ népszerűsége majdnem teljesen.

Normálisabb helyeken a népharag intézte volna el őket.


Úgy érzem még mindig nagy a befolyásuk,vagy az ideológiájuk megfertőzött sok embert.


Amit ők műveltek az nem liberalizmus volt, hanem valami beteges , ótvar valami.



2013. ápr. 22. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én liberális vagyok, (néha ha iszom náci, de ezt most hagyjuk) és én nem gondolom ezeket

mint ahogy azt gondolom, hogy itthon minden egy nagy katyvasz a fehér fekete és fordtva

2013. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a zsidók nem liberálisok
2013. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

és a kommunisták sem voltak soha azok


olyan sincs hogy lberálbolsevik


Lenin, Sztálin, de akár Marx minden volt csak nem liberális

2013. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ez így van. De akik ma liberálisnak mondják magukat, azok sem azok. A liberalizmus ugyanis azt hirdeti, h fogadjunk el mindenkit, közben pedig a mai "libsiknél" kirekesztőbb népség nincs a világon.
2013. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

a mai értelembe vett liberalizmus sem azt jelenti, hogy gyűlölöm a hazámat, igaz megvetem a kat. egyházat, de Jozsó tanításait nem. Mint ahogy a többi vallást sem, ha az nem agresszív, kirekesztő, vagy mindenkit más meggyilkolandónak tekintő aki nem velük együtt béget a nyájban. Számomra a liberalizmus az, hogy nem szólok bele mások életébe, nem képzelem magam okosabbnak, hogy megmondjam neki mit csináljon, hogyan éljen, nyugodtan mindenki azt hisz amit akar, azért lelkesedik amiért akar, és azt csinál amit akar, amíg ezzel nincs mások kárára, vagy nem korlátoz másokat abban, hogy hasonlóképpen cselekedjenek. Ez annyira káros eszme? szerintem nem.

és miért baj az, ha nem vagyok röghöz kötött, és főleg most az internet világában, úgy érzem, hogy a hazám a Föld. egy egész bolygó. miért kell nekem egy ilyen kis lukban szoronganom, miért kellene másokat gyűlölnöm csak azért mert egy rajzolt vonalon túl laknak (persze akik ki akarnak engem írtani, azokról az a véleményem, hogy inkább mi irtsuk ki őket, azért préda nem vagyok)

miért baj az, ha azt gondolom a szegényeket támogatni kell, ha nincs kajájuk enni adni nekik, vagy hogy az állam legyen kicsi, és szolgáltató, egyben olcsó, hogy értem legyenek, és ne fordítva. ez miért baj? miért baj, ha nem akarok földön csúszni sem pap, sem politikus előtt, és nem gondolom hogy egy hivatalnok, tanár nagy ember, és mindetn jobban tud nálam? Hogy nem akarok egy hangya lenni a bolyban, és beleszürkülve a tömegbe, kussolni?

Számomra ez a liberalizmus


Ja igen itt van ferde hajlam. és ezek talán nem emberek? Turingot halálba kergették ahelyett hogy kitüntették volna. Büszkék lehetnek magukra a britek. nálunk a legtöbb nobel díjas tudódunk zsidó! és? ettől még magyarnak vallották magukat. Széchenyi alig beszélt magyarul. Nem ő a legnagyobb magyar? Miért baj az, ha valaki szemüveges, szőke, barna, homokos, hetero, miért fáj az nekünk. Persze ne legyen erőszakos, de hetero is lehet az, és mint mondtam, az erőszak már más kárára van.

Egyébként szerintem nehéz liberálisnak lenni, mert pl. tolerálnom kell titeket is, és néha ez nehéz, nem is megy mindig, de hát tökéletes ember nincs. :)

2013. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14-es, figyelj ez általánosítás

kb. olyan mint hogy minden muzulmán terrorista.

2013. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, és pontosítok: a magukat liberálisnak valló politikusokra gondoltam :)
2013. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#15 Amit írsz, annak a nagy részével egyetértek. Sajnos a libsi politikusok nem így gondolkodnak. Ők beleszólnak, hogyan gondolkodj, és ha nem értesz egyet velük, szélsőséges vagy. Ha nem a világot, hanem Magyarországot tartod hazádnak, ne adj isten még büszke is vagy rá, h magyar vagy, akkor náci vagy. Az se zavar, ha vki buzı, bár természetellenesnek tartom, de nem az én problémám. Az viszont zavar, ha ránk erőltetik a másságot, márpedig a libsik ezt csinálják, én pedig ettől már rögtön homofóbnak is számítok. Sztem ez alapján én liberálisabb vagyok, mint a libsik :)
2013. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ja a politikusok engem nem érdekelnek. azok összevissza hazudoznak

nem egy magyar politikushoz mérem a liberaliznmust

2013. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pro Patria ***** válasza:

Mert 8 évig közel ültek a tűzhöz, és a régi kapcsolataik, médiaismerettségeik nem tűntek el az országgyűlésből való kiesésük után sem. Sőt, fel is erősítik, pontosan abból az okból, mert szeretnének újra visszakerülni a hatalomba.

Több befolyásos külföldi támogatójuk is van, Paul Lendvai, Eli Wiesel, Soros György, itthonról a külföldön súlyosabb szavú Heller Ágnes, Bauer Tamás, és mások.

Ők készítették a Magyarország ma c. propagandafilmet is, amit leadtak az osztrák köztelevízióban.

Az EP-ben lezajló Magyarországról szóló vitánkban is a volt SZDSZ-esektől kapja a szellemi muníciót Daniel Cohn-Bendit, ezt nem is tagadták. Éppen ezért vannak a kritikáikban csúsztatások és tárgyi tévedések.

2013. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!