Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha gárdát vagy Szebb jövőért...

Ha gárdát vagy Szebb jövőért polgárőr egyesületet hívnánk egy települesre, azt hogy kell?

Figyelt kérdés

Összebeszélünk többen, kapcsolatba lépünk velük, elszállásoljuk őket házakban? Vagy mennek panzióba/ szállodába? Ez az egész hogy működik? Amúgy határontúli (felvidéki) községről lenne szó...

És ugye a cigányprobléma miatt... Sokan vannak, és elviselhetetlenek...


Ma is megyek az úton a barátnőmmel, egyik helyen az út közepén koncerteztek tök hangosan... Az egyik cigány sétált előttünk és mnden ház udvarára köpött egyet... Aztán jött a barátnőm öccse kifulladva, hogy meg akarják verni a cigányok és idáig kergették... Aztán jött egy részeg barnatalpú hogy a barátnőmet hazaviszi, mert elhagyta az asszony...

Meg van a falu szélén egy régi temető, a kerítést elhordták, a sírokon ugrálnak a cigógyerekek, és minden tiszta szemét... Meg had ne soroljam :)


2013. ápr. 20. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz a falu több , mint felének bele kell egyeznie.


Írjatok nekik e-mailt ,vagy menjetek be egy közeli Jobbik irodába.Ők kapcsolatba vannak velük tudják értesíteni őket.


Majd , ha feleszmél a falu akkor megszavaztok egy Jobbikos polgármester aki majd bevezeti az érpataki modellt.


Bárki bármit mond , ilyen falvakba Jobbikos vezetés kell.

Az MSZP-Fidesz semmit nem ér.

2013. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most olvasom , hogy felvidék.


Huh , oda nem mehet a Jobbik ,sem a gárda.

2013. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajj gyere ide és mutatok neked IGAZI terrort... :)
2013. ápr. 20. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

3. Válaszoló!


Amit a kis kedvenceid csinálnak az is bűncselekmény.

Azzal , hogy véded őket , bűnpártolást követsz el , ami szintén bűncselekmény.


Nem a rózsadombi steril környezetből kellene megmondó embert játszani.

2013. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4.-essel egyetértek... Persze akinek van jobb ötlete nyugodtan kifejtheti :) viszont maradjunk a kérdésnél kérem'
2013. ápr. 20. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj , hogy a Jobbiknak kiesik a hatásköréből Felvidék.

Idegen országba nem intézkedhetnek csak úgy.


De azért mindenképpen lépj kapcsolatba velük , hátha tudnak valamit.Felvidéken van valami szervezetük meg partnereik.

2013. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit írt 3, de örülök, hogy kitörölték, különben elvesztettem volna a cenzúrázó érzékemet.


Én sem tudom, hogy működik ez, de ha már ennyire összefogtatok így délvidéki magyarok, akkor jobban össze kéne tartani és védeni egymást. A házakat felszerelni riasztóval, 5 kutya, fegyverek, stb. Nálunk is sok cigány él és azon a környéken, ahol a cigánytelep van, minden házban van vagy 5 kutya és nem kis tacskók. Csak az a baj, hogy a cigányoknak túl sok a szabadidejük, így ráérnek terrorizálni. Normális embereknek erre nincs idejük.

2013. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Magyar Nemzeti Arcvonalnak kell szólni, ők vannak jóban a szlovák szélsőjobbosokkal, azok majd lerendezik.
2013. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem érsz semmit!! 200-an az ember háta mögött bárki játszhatja a keményet. Otthon meg mind behúzza a fülét ha egyedül van!


Ráadásul másnap elmennek, te meg szívhatod, mert a cigók még dühösebbek lesznek.

2013. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem hazai településről van szó, és az általad említett közösségek elméletben itt am is tiltottak, szerintem ezen az oldalon senki nem fogja tudni megmondani, hogy konkrétan őket hogy hívjátok, és hogy egyáltalán tudnak-e ők segíteni, de szerintem ha a községben mindenki hajlandó a nevét adni ehhez, és kapcsolatba léptek a Jobbikkal, szerintem tudnak nektek segíteni, legalább abban, hogy útba igazítanak, mit tehettek, és hogyan!
2013. ápr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!