Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis kire lehet szavazni...

Mégis kire lehet szavazni 2014-ben Magyarországon? Mindegyik pártban csalódtam.

Figyelt kérdés
..és ezt nem csak én gondolom így... Más is így érez?
2013. ápr. 19. 09:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
Bíztam benne, hogy az ellenzék összefog a fidesz ellen, de Bajnai Gordon és Mesterházy Attila teljesen alkalmatlanok arra, hogy összefogják az ellenzéket. Mindketten csak a pénzt és a hatalmat szeretnék. Hogy lesz így ellenzéki összefogás?
2013. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28%
Senkire. Jelenleg magyarországon nincs olyan párt, amire rá lehetne bízni egy ország vezetését.
2013. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel én is így vagyok.


Erre fele elég sok bajunk van a cigányokkal , ezért a Jobbikra szavazok.


Nem nagyon érdekel a zsidók meg a nem zsidók játszadozása.A lényeg , hogy a roma gondot kezeljék.

Eddig egy párt sem kezelte.

2013. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
Én is hasonlóan vagyok vele, nem tudok kire szavazni. A környezetemben meg azt látom, hogy akik kiállnak egy-egy pár mellett, azok valójában nem a párt mellett vannak, hanem a másik pártok ellen.
2013. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
46%
Ditto, de én azért próbálom úgy leadni a szavazatom hogy azért ne legyen olyan helyzet mint most. Ha kell szavazok én Gyurcsányra is, vagy a nácikra, csak ne legyen még csak 50%-a sem egyik pártnak sem, mert az nem vezet semmi jóra.
2013. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
46%

Baloldalra még egyszer nem szavazok ... Hatalmas pusztítást végeztek ebben az országba, szinte lehetetlen visszacsinálni...Gordon is csökkentette a gdp-t növelte az államadósságot 30% és egy centet nem fizetett vissza az imf hitelből és így beszél arról, hogy ő jobban tudná? Nevetséges az az ember, ha valakinek kivan tömve a zsebe pénzel és elkölti, de tudja, hogy másnak kell visszafizetni akkor legalább ne akarjon itt újra független szakértőként tetszelegni a gyurcsány kormány gazdasági és önkormányzati feje ...

pláne, annak tudatában, hogy ezeken a területeken van a legnagyobb probléma. kinek jutott eszébe az iskolákat oda adni a tapasztalatlan önkormányzatoknak? vagy ki mondta nekik, hogy hitelből pótolják a hiányt?

2013. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
13%
Egyszerű ne menj el szavazni. Én eddig egyszer voltam, mert ismerősök elcibáltak. Gondolkoztam, hogy a Jobbik vagy a Munkáspárt, de végül a Jobbikra szavaztam. Utána kiábrándultam az egészből és megfogadtam, hogy addig nem megyek el még nem lesz egy olyan párt, ami felvállalja a demokrácia és a kapitalizmus felszámolását.
2013. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

Senkire. Itt már csak a csoda segíthet, párt nem.

(egy volt mszp-s párttag)

2013. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem érdekel csak ne a fidesz és ne a jobbik legyen. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok baloldali.
2013. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%

"Bajnai Gordon és Mesterházy Attila teljesen alkalmatlanok arra, hogy összefogják az ellenzéket."

Kormányzásra is alkalmatlanok.

2013. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!