Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tudtok a kommunisták ávós...

Mit tudtok a kommunisták ávós emberdarálójáról?

2013. ápr. 12. 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért darálták le őket, hogy soha ne találják meg a bizonyítékokat, a csontokat.
2013. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#6: a #5 hozzászolásodban nem irtad nevedként Molotov et.-tol származtatott nevedet. Vagy csak átvetted a stafétát? Sajnálom, de Farkas Vladimir könyveit nem ismerem. Tudnál cimet, hozzáférést ajánlani? Ez az iro azonos Farkas Mihály fiával? A kor azért érdekes (DE NAGYON!!) mer a Kádár korszak 56 után kezdödött, és 56-ban nagyon keresték ezt a darálot, de nem találták. Pedig akkor minden "informácio" még friss volt. Hidd el, ha lett volna, akkor megtalálták volna.
2013. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Olyan mítosz, mint a náci égetések.
2013. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Olyan mítosz, mint a náci égetések."


Pont ezt akartam én is írni.



Azzal a különbséggel, hogy amíg az emberdaráló létét bármikor kétségbe vonhatod, addig a holokauszttal kapcsolatos összes fantasy elemekkel átszőtt urban legend (lásd: emberszappan, emberbőrből készült lámpaernyő és hasonló képtelenségek) szentírás és börtönbe kerülsz, ha firtatod a létét.

2013. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nagyapám volt ávos .....ha jol emlékszem anyum mesélte ...jöttek az oroszok az is látta ott volt.
2013. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 MolotovPunk ***** válasza:

Az igaz,hogy sok gonoszságot,kegyetlenséget tettek 56 előtt meg után is,egészen 1962-ig,de darálóról én sem hallottam.

Szerintem azt a darálós mesét valami szélső jobbos kommunista gyűlölő találta ki.

2013. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Korrekt tőled, hogy odatetted a "szerintem"-et.

Szóval szerinted.

A vélemény a tényeken nem változtat, akár volt daráló, akár nem.

2013. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 MolotovPunk ***** válasza:
Nézzük reálisan.Azokon a tényeken sem változtat,amik 1945 előtt történtek.Bűn volt mind a két rendszer.
2013. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mondj egy rendszert, ami nem volt bűn az elmúlt tízezer évben.
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"De még akik a Kilián-laktanyában raboskodtak, azok sem meséltek ilyesmit. Volt olyan közeli ismerősöm, aki onnan szabadult. "


Na most ez mit bizonyít?

1. Ha ledarálják akkor már nem mesél utána, ez azért elég egyértelmű, nem?

2. Ha mesél, akkor nem darálták de még csak a közelébe se került a gépnek.

3. Nem a Kilián laktanyában volt a gép, így hiába szabadult az ismerősöd, érdemlegeset nem tudott mondani.


Persze, keresték 56-ban, csakhogy nem találták meg.

A felelősök pedig erős titkolózás és tagadás helyett/mellett ráerősítettek a legenda gyártásra, és ennek terjesztésére. Ez van még most is.

2014. jan. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!