Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Áder János...

Mi a véleményetek Áder János köztársasági elnökről?

Figyelt kérdés
Nekem 1 év után szimpatikusnak tűnik, az előző köztársasági elnökök közül (Göncz, Mádl, Sólyom, Schmitt) jelenleg nálam a 2. helyen áll!
2013. ápr. 11. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Csak azért került oda mert Orbán haverja.

Ugyan olyan aláíró emberke mind Schmidt volt

2013. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

1000x inkább Árpi bácsi!

a köztársasági elnök legyen független minden párttól!

2013. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na és miért szeretik" Árpi bácsit" egyesek ?Mi jót tett a nemzet érdekében ? Egy biztos ,nem azért mert egy elfuserált nyomoronc antimagyar utódott nemzett ,aki ha egy mód van rá pocskondiázza a magyarokat Brűsszelben.
2013. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem arcra szimpatikus, nem gondolom rossz embernek, bár nem ismerem a történetét. Kár, hogy nem lett filmsztár, ilyen betyárfilmekbe simán el tudnám képzelni akár főszerepekre is. Ezt most ne értse félre senki, nem gúnyolódásból mondtam. Szóval szimpatikus összességében, ezért sajnálom, hogy aláíróember lett, bár gondolom, nem sok választása volt.
2015. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!