Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Jobbik...

Mi a véleményed a Jobbik gazdaságpolitikájának eme szeletéhez?

2013. ápr. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg összefoglalhatnád, mert szerintem kevesen fognak végighallgatni egy 8 perces beszélgetést.
2013. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Esetleg összefoglalhatnád, mert szerintem kevesen fognak végighallgatni egy 8 perces beszélgetést.



Aki ennyire is képtelen azzal miről lehet tárgyalni?

Aki hű képet akar alkotni a magyar politikáról az akár napi több órát is képes az ismereteinek a bővítésével (pártfüggetlen) eltölteni.

2013. ápr. 5. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Én elkezdtem nézni de csak a tőlük megszokott mellébeszélés megy, úgyhogy kinyomtam.
2013. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak azert tunik neked mellebeszelesnek, mert lovesed sincs a temahoz :) De a legvaloszinubb, hogy vegig sem hallgattad. Szerintem sok vallalkozast meg lehetett volna menteni, ha mar korabban a Magyar kisvallalkozasokat tamogattak volna, normalis feltetelu hitelekkel...
2013. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezer bocs! Meg le is irtad, hogy kinyomtad :D

Marha tajekozott lehetsz a temaval kapcsolatban...

2013. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Én végignéztem, de nem mondott újat.

Eddig is minden kormány fontosnak tartotta a magyar kis- és középvállalkozások támogatását, az más kérdés, hogy valójában mennyit tettek érte.

2013. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Azt ecsetelte nyolc percen keresztül, hogy a bankok nem hiteleznek a kisvállakozásoknak, mert az ilyen vészterhes időkben nem igazán biztos befutank, inkább néhány nagyobb vállakozást támogatnak. Elmondta a valós okot, utána két percre rávágta, hogy igazából Németország elnyomja magyarroszágot és ezért nem hiteleznek a bankok.

Amikor Obersovszky rákérdezett hogy mégis miért támogassa a bank a magyar nem épp sikeres mikorvállakozásokat Volner válasza annyi volt, hogy azért mert magyar.


Ez szép és jó, csak a bank nem fog Volner, de a kormány két szép szeméért nem fogja. Így kényszeríteni kell a bankot. rzzel csak az a probléma, hogy a magyar (és uniós) versenyjog szerint ráadásul nem is igazán legális dolog.


Szó nem eset róla, hogy a mikorvállakozások hitelezéséban hogyan kéne a bankokat is érdekeltté tenni. Egyszerűen benyomnák az orrukat a sárba, mert úgyis megérdemlik.


Persze szokásosan összemosta a magas hozzáadott értékű értékelőállítást az értékelőállítással. Nem hinném, hogy többtízezer gyémántcsiszoló, aranyműves üzlet nyílna varázscsapásra.

A magas hozzáadott értéket a nagyobb vállakozások termelik. Az egy másik nem épp a Jobbik számára szimpatikus ország ahol az előbbi megvalósult...


Arról nem is beszélnék, hogy lefitymálta a beszálltás fontosságát, amikor ez földrajzi helyzetünkből és az elhanyagoltsága ellenére egész jó infrastruktúránkkal tetemes pénzeket akaszhatnánk le. Elvégre beszállító soha nme tehet annyit Magyarországért mint egy önjelölt őstermelő.


Ja és bónuszként: Kína a világ legnagyobb exportőre (az USA a második) Németország csak a harmadik.

Jóféle szakértője van a Jobbiknak.

2013. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2005-ig volt Németország a legnagyobb exportőr, szerintem a 2. helye még megvan.

[link]

2013. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az USA beelőzte egy paraszthajszálnyival tavaly a németeket. A német gazdaság és export bővülése elmaradt mind a jenkikétől mind a kínaiakétól:


[link]


Frissebb cikket nem találtam, gondolom nincs változás.

2013. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!