Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik egyik alapszervezetén...

A Jobbik egyik alapszervezetének cigány származású elnöke van. Azelőtt lépett be a pártba, hogy a vezetőség tudta volna. Tényleg rasszista párt akkor a Jobbik?

Figyelt kérdés
A vezetőség, amikor megtudta, örült neki, hogy végre valaki, aki cigány származású, és a szebb jövőért van. Ha egy rasszista párt lenne, akkor nem kellene engedniük, hogy cigány származású legyen az egyik helyi elnök.

2013. ápr. 4. 17:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nézzél már utána, hogy mióta tag a pártban az az ember. :)

2009-2010. De nyugodtan utána nézhetsz. :)

2013. ápr. 6. 11:24
 22/28 anonim ***** válasza:
Jó, utána olvastam("Politikai pártnak ezelőtt még sosem voltam tagja, az országunk utolsó lehetőségének tartom a Jobbikot, ezért csatlakoztam a januári újjáalakuláskor. 2009 nyara óta alelnökként dolgoztam"...stb). Ettől függetlenül akkor is meredek számomra, hogy miért csak most húzzák elő ezt a tagot. Nem hiszek a véletlenekben. Ha ezzel akarják megnyerni az emberek szimpátiáját, akkor ez nem csak gyenge, de aljas próbálkozás is, főleg hogy még külön ki is emelik, hogy CIGÁNYZENÉSZ. Annyira egyértelmű, hogy reklámfogás. Ettől eltekintve nem vagyok a párt ellen, mondanak okos dolgokat, felőlem akár nyerhetnek is, aztán lesz ami lesz. Inkább ők, mint a Fidesz vagy az Mszp, megélhetés marad a béka s3gge alatt, de legalább a közbiztonságon javíthatnának egy kicsit(legalábbis remélem, hogy nem csak a szájuk jár). üdv.
2013. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Meg sem lepődöm, hogy minden "húzása" a Jobbiknak aljas..
2013. ápr. 6. 17:04
 24/28 anonim ***** válasza:
Volt egy incidens egy egyetemen. Egy Jobbikos politikus járt és néhány hallgató kifejtette véleményét a pártról ott fenyegetőzött börtönnel. Gaudi-Nagy Tamás volt az. Hogy ne maradjon hazugság :)
2013. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Leírnád ezt értelmesen? :)
2013. ápr. 7. 23:21
 26/28 anonim ***** válasza:
Ezen mi nem volt értelmes? Na mind1 utána néztem és a Corvinus egyetemen történt az incidens Gaudi-Nagy Tamás mikor ott járt Navracsics Tiborral vitázni akkor szembesülnie kellet néhány tüntetővel. Őket fenyegette meg börtönnel. De pont az imént írtam le máshol szerintem a Jobbik ne akarjon hiteles lenni úgy hogy miután elégette az uniós zászlót még mindig ott ül az uniós parlamentben.
2013. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

a Jobbik radikális, nem pedig rasszista párt

Magyarországon magyarok elleni rasszizmus van, tehát ráadásul antirasszista párt

2013. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ezt felejtsd el, hogy a Jobbik rasszista, mert egyáltalán nem az. A pozitív és negatív diszkriminációt egyaránt elutasítja, teljes mértékben! Valamint tényleg erősen bűnözőellenes - de ez igen-igen helyesen is van így.


Csak a politikai ellenfelei -mocskos politikai érdekből- rágalmazzák így, hogy besározhassák.

2013. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!