Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik egyik alapszervezetén...

A Jobbik egyik alapszervezetének cigány származású elnöke van. Azelőtt lépett be a pártba, hogy a vezetőség tudta volna. Tényleg rasszista párt akkor a Jobbik?

Figyelt kérdés
A vezetőség, amikor megtudta, örült neki, hogy végre valaki, aki cigány származású, és a szebb jövőért van. Ha egy rasszista párt lenne, akkor nem kellene engedniük, hogy cigány származású legyen az egyik helyi elnök.

2013. ápr. 4. 17:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz:

Nem rasszista párt a Jobbik.


"De a Jobbikot sokan rasszistának állítják be."

Persze, minden olyan pártszimpatizáns, aki nem Jobbikos.

Meg a média.Te meg bedőlsz nekik, az meg nem az én gondom.

2013. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ha "bedőltem" volna neki, nem így tettem volna fel a kérdést :). Azért mondtam ezt, mert vannak, akik valóban a médiából "táplálkoznak", és kíváncsi voltam a véleményükre, hogy ezek után akkor mit mondanának erre. Ha nem tudtad értelmezni a kérdést, az nem az én gondom.
2013. ápr. 4. 20:52
 13/28 anonim ***** válasza:

A kérdésedre és egy megjegyzésedre külön-külön válaszoltam.

Nem világos a dolog?

2013. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Neked nem esett le, hogy jobbik szimpatizáns vagyok? Azért írtam, hogy a média rasszista pártnak állítja be, és hogy vannak, akik ennek bedőlnek. De én nem, ezt is bizonyítja a kérdésem. Ami arra irányult, hogy akik bedőltek a médiának, egy ilyen hír hallatán vajon mit gondolnak.

A 2. részében a hozzászólásodban ugyanis azt írtad, hogy a nem jobbikos és a média hiszi el, hogy a Jobbik rasszista, és utaltál rám is, hogy én is. Erre írtam, hogy a kérdésből kitűnik, hogy Jobbik szimpatizáns vagyok, és tudom, hogy a párt nem rasszista. Abból nem esett le, leírom most újra.

Remélem már világos a dolog.

2013. ápr. 4. 22:22
 15/28 anonim ***** válasza:

Mindkettőnk írásában van igazság, eléggé kétféleképpen lehet érteni, de tisztáztuk.

Én is Jobbik szimpatizáns vagyok.

2013. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem.

A Jobbik nem rasszista.


Más kérdés, hogy csendben begyűjti a rasszista szavazókat azzal, hogy ő áll a nézeteikhez a legközelebb.

2013. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Végre valaki ezen az oldalon :D Nem sokan vannak itt.
2013. ápr. 5. 20:55
 18/28 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy ugyanolyan hazug politikusai vannak mint a többi pártnak de azt nagyon. Szerintem akár rasszista akár nem egyszerűen hiteltelen. Aki az igazság oldalán van az ismeri az ellen véleményt. Ugye volt már példa arra hogy jobbikos politikus börtönnel fenyegette azt aki kifejtette egyet nem értését miközben percekkel ezelőtt pont a szólásszabadságra hivatkozott ebben nincsen semmi igazságos. Az ellenvélemény megfogalmazója még csak nem is volt cigány vagy zsidó.
2013. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Kicsoda és mikor? Bizonyítsd, vagy csak hazugság marad. :)
2013. ápr. 5. 21:54
 20/28 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék, hogy egy esetleges győzelem után meddig maradna még a pártban:)

Aztán ki tudja...

Igazából ebben az egész képviseleti rendszerben nem hiszek, miért kéne egyáltalán egy politikusban is megbíznom. Gondolj már bele, ezek ott betegre keresik magukat, közben ízekre szedik, lejáratják, kicsontozzák egymást, csak azért, hogy neked meg nekem, meg mindenkinek tök jó legyen. Én ezt nem kajolom be. Arról nem is beszélve, hogy hiába ölik ezek egymást, a sz@rabbnál sz@rabb törvényeket mégis közösen szavazzák meg.

De a kérdésedre visszatérve, ha nem is szélsőséges a jobbik, ez a húzása önreklámozásnak bőven jó, sőt, nem is véletlen, pláne, hogy nyakunkon 2014. Más helyzetben nem választották volna be, ebben biztos lehetsz, főleg, hogy ezzel egy olyan szavazóréteget is elidegeníthetnek maguktól, akiktől azért eddig nem kis hátszelet kaptak.

2013. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!