Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányasra értékelnéd Orbán...

Hányasra értékelnéd Orbán Viktor és második kormányának teljesítményét egy 1-10 közötti skálán?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 08:36
1 2 3 4 5
 21/48 lindmayer ***** válasza:
56%

lehet hogy van programjuk(biztos vannak terveik), de ha egy gazdasági programmal kampányolnának, akkor azt nem sokan értenék, vagy ilyen kampányízű ígéretek lesznek belőle, hogy egykulcsos adó, nem lesz gázáremelés! stb

amúgy nem elég érdemi lépés, hogy 2% lett az államháztartási hiány?

vagy hogy stagnál az államadósság

ja és csak javaslom, hogy 2010-ben miket írtatok a most nagyra értékel gyurcsány-bajnai-mszp alakuatról

2013. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
57%
-5
2013. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
38%

"Nem esztek, csak neteztek. Világos."


Netezéshez nem kell kenyér.

2013. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
55%
A kérdező azt kérte, hogy 1 és 10 között értékeljétek, de ti kimentetek a határokból! az összes aki kiment a határból kapta a minuszt!
2013. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
24%
2
2013. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
68%
Ha feltételezzük, hogy 10 a maximum, akkor 2-es.
2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
75%

OFF, de most kicsit felhúztál.


""Dehogynem tudjuk elképzelni, mert mi sem eszünk. :P"

Nem esztek, csak neteztek. Világos."


Na, most először is.

Igen, van olyan piszok mázlim, hogy MÉG van tető a fejem fölött, MÉG van víz, villany, gáz a házban, MÉG van telefon és internet, és MÉG szorítok pénzt a bérletre is.


Azonban ha MINDEZEKNEK a számláit kifizetem, tartunk ott, ahol most: hogy felkeléskor már nem kávét iszom, hanem egy pohár vizet (hohó, figyeled?! van poharam is!), és nem reggelizem és nem ebédelek, hogy vacsorázni még tudjak.

És tudod, mim van még? Fizetési felszólításaim, mert havi 50 ezer mínuszban vagyunk, és mindenórás pánikrohamom, mert anyám bármikor elveszítheti az állását, amiből még az én diákmelómmal sem élünk meg, és mert még van egy rohadt évem hátra a szakképézésből (kitűnő érettségi eredménnyel nincs esélyem egyetemre!!!), ami után TALÁN minimálbérért el tudok helyezkedni, és a havi kézhezkapott 80 ezer forinttal TALÁN nyerek még magunknak pár évet, túlélni!


Értékeljem a kormány teljesítményét?

Tíz éve még ott tartottam, hogy vannak esélyeim, van lakásom, a szüleimnek van munkája, én pedig tanulhatok, aztán ha minden kötél szakad, lesz belőlem pénztáros vagy eladó. Egy éve pedig annak se vettek fel, mert egy fokozottan pocsék eladói munkakörre túljelentkezés volt, és úgyse vesznek fel egy ZS-kategóriás ruha-(vagy bármilyen)-boltba, mert nincs SZAKIRÁNYÚ KÉPZETTSÉGEM, mint RUHABOLTI ELADÓ!

Értékeljem a kormány teljesítményét?

Ez a jövőképem! Ez az életem! 23 éves vagyok, és ha ezen az országon, ezen a kormányon múlik, akkor a jó képességeimmel mehetek pár év múlva (vagy HOLNAP) az utcára koldulni.

Értékeljem?! Nesze! Értékeltem! Tedd zsebre.


... De internetem van, köszi, hogy kérdezed. Ahogy a neten szétnézek, azt ma már a putriba is bevezetik.

2013. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, de ez az elmőlt 8 év hiábja, a kommunista mszmp-szdsz rémuralma maitt kerültetek ilyen helyzetbe, a kommunisták mai napog külföldi tőzsde és egyéb dolgokkal rontják a megélhetést és a fidesz-kdnp keresztény-konzervatív-nemzeti kormány munkáját!
2013. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
68%
Abban van igazság hogy az előző kormány sem volt valami hó de jó.Mivel eladták a félországot alólunk.De szerintem az is túlzás,hogy három év elteltével is még mindig minden rosszért ők a falelősek.Meg azóta jóval több az olyan ember aki mély szegénységben él.Vagy legalább a hírekben ne fényezné magát a Fidesz folyamatosan,hogy itt minden oké.
2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
33%

2-esre. Azért ennyire, mert még áll az ország, még valamennyire én is tartom magam. De lehet, hogy pár év múlva nem csak én, de tömegek fogják mínusz 10-re, vagy még lejjebb értékelni, és lehet, hogy már nem csak szóban... Mert egy dolog, hogy ami most van, az se valami rózsás, de ami lesz, az még hátborzongatóbb.


Most két területen beindultak olyan visszafordíthatatlannak tűnő folyamatok, amiknek a vége olyasmi lesz mint Ceausescu Romániája a 80-as években. Egyrészt a demokrácia, a jogállam és a jogbiztonság végletes leépítése, az egyszemélyi totális önkényuralom kiépítése, másrészt ettől kicsit se függetlenül a gazdasági fejlődés ellehetetlenítése. A felzárkózás helyett a reménytelen leszakadás időszaka jön. Hiába hivatkozik itt valaki a költségvetési hiány szinten tartására. Annak azt mondom, hogy akkor ő egye meg a költségvetési hiányt. Mert Ceausescu is szépen leépítette az államadósságot, csak nem volt mit enni, és széthullott a civilizáció...

2013. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!