Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nem csinálnak maximál bért?

Mért nem csinálnak maximál bért?

Figyelt kérdés
Ha én lennék a miniszterelnök (ÉS NEM LENNÉK BELEKÉNYSZERITVE). És ugy ahogy van minimálbér, bevezetném a maximálbért mondjuk 300.000forint. Hiszen semmilyen jozaneszü indok nem szol a mellett hogy valaki milliokat keresen havonta. Gondolom ha ezt hivatalosan elöterjeszteném gyorsan kicsinálna a nagytestvéri gépezet! Mit szoltok?
2009. szept. 19. 16:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
13:45 - Egyetértek, ha alapítasz egy céget, azzal munkahelyet teremtesz. (spec. aki nem alapítja, hanem csak beleültetik protekciósként, annak a jogosultságát már vitatom, csak akkor érdemli meg, ha ő is mindent megtesz, hogy a cég működjön, és hogy az embereknek legyen munkahelye)
2009. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi a MEGOSZLÓ hozzászólásokat! És Valaki kérdezte fizetek-e lakáshitelt+rezsit, igen ezt mind és vannak kölcsöneim is és egy 4éves kisfiam. És 300.00ft-ból nem aggódnék a csekjeim miatt mint igy a 90.000ft fizumból. És aki ugygondolja hogy 300.000ft-ból nem tudd megélni (itt /főre gondoltam) ami általában 2x300.000=600.000ft hisz két ember melozik egy családban, akkor nagy a gáz az emberekkel! Válságról beszélünk mikor milliárdok vannak magánkézben! Mégegyszer köszi a hozzászolásokat.
2009. szept. 20. 17:25
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, emberek féltik az állásukat, és te még a fizetéseket maximálnád, amikor amúgy is 100ezer körül keresnek a legtöbben? Örülj, hogy van munkád! És örülj, hogy van fix fizetésed. Sokan örülnének, ha csak annyit keresnének, mint te.
2009. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

Én nem maximál bért vezetnék be ha elnök lehetnék!


Csupán három dolgon változtatnék..


Bizonyos kilowattóráig ingyenessé tenném az áramszolgáltatást ugyanígy valamennyi köbméterig a vízdíjjat!


Eltörölném a jövedéki adókat, nem emelnék és nem hoznék be újabb adókat!


A magánkórházakat államosítanám a politikusoknak és hozzátartozóik vállalkozásait megszüntetném és elrendelném a tiltásukat!!



Midnezzel egy a baj, hogy senki más nem írná alá rajtam kívül a parlamentben!!

2009. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
És azokkal mi lenne, akik a felsőbb osztály számára szolgáltatnak vagy termelnek? Ők az utcára kerülnének, mert beszűkülne a piac?
2009. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!