Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fideszre akar szavazni...

Aki fideszre akar szavazni (2014-ben) az miért szavaz a fideszre?

Figyelt kérdés

Én csak megérteni akarom a fideszeseket mert nem értem h milyen okból szavaznak rá. Ebbe az országba az a baj hogy a szavazásnál nem arra szavazunk hogy kit szeretnénk, hanem azt akit nem szeretnénk(tehát ugy szavazunk). Gondolom ez is benne van hogy aki fideszes csak azért szavaz a fideszre hogy nehogymár MSZP nyerjen.

De ezen kívűl mik azok a lépések, kormánydöntések amiatt azt mondja valaki hogy: igen én a fideszre fogok szavazni ez meg az stb. miatt



2013. márc. 29. 22:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
43%

A munkahely ahol dolgozom sok palyazatot nyer, mert "fidesz kozeli". Gondolom lenne megrendeles akkor is, ha mas lenne hatalmon, de nem ennyi. Szoval en a megelhetesem miatt fogok.

Egyebkent senkire nem szavaznek, de azzal se erek el semmit.

2013. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!