Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fideszre akar szavazni...

Aki fideszre akar szavazni (2014-ben) az miért szavaz a fideszre?

Figyelt kérdés

Én csak megérteni akarom a fideszeseket mert nem értem h milyen okból szavaznak rá. Ebbe az országba az a baj hogy a szavazásnál nem arra szavazunk hogy kit szeretnénk, hanem azt akit nem szeretnénk(tehát ugy szavazunk). Gondolom ez is benne van hogy aki fideszes csak azért szavaz a fideszre hogy nehogymár MSZP nyerjen.

De ezen kívűl mik azok a lépések, kormánydöntések amiatt azt mondja valaki hogy: igen én a fideszre fogok szavazni ez meg az stb. miatt



2013. márc. 29. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés mér sokszor meg lett válaszolva. Azért szavaznak a fideszre, mert "NEHOGYMÁR A KOMCSIK VAGY A NÁCIK KERÜLJENEK HATALOMRAAA!!!!!" És ezzel elég nehezen tudsz vitatkozni... És ha Orbán Viktor saját kezűleg levágja a kezüket, akkor is rá fognak szavazni.
2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Senki sem fog a Fideszre szavazni.
2013. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Sz@r,sz@rabb,legsz@rabb.A Fidesz csak sz@r.Ezért.
2013. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Mert vannak néhányan, akiknek a Fidesz átmosta az agyát. De vannak olyanok is, akiknek az egykulcsos adó miatt százezrekkel jobb a jövedelmük.

Vagy olyan vállalkozók, akik mindig nyernek a pályázatokon.

Egyszóval: érdekből.

2013. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4#

ebbe igazad van az egykulcsos adóval néhányan jól jártak és őket ugy ahogy ezért meg is értem h rájuk fognak szavazni.

A vállalkozoknál már nem egyértelmű mert őket jobban megnyagatták (több adó és magasabb stb)

2013. márc. 29. 22:34
 6/11 A kérdező kommentje:

ja és az "érdekből" ezt is megértem mert csdak a havert jutatja vissza a parlamentbe,

de főleg azokra gondolok aki ugymond egyszerű életet élnek

2013. márc. 29. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Miért hisznek sokan Istenben és a végtelen szeretetében, miért imádják őt ájtatoskodva, miközben ilyen kegyetlen világban élünk, amit neki csak egy ujjcsettintés lenne tökéletessé tenni, de nem teszi meg?


Na látod, ezért szavaznak a Fideszre is annyian...

2013. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert végre következetes nemzeti politikát folytat,kiáll a magyarság nemzetiségi jogaiért határon innen és túl,fékezi a gátlástalan sarcolgató külföldi cégek mohóságát,köztulajdonná teszi a stratégiai energiaágazatokat.Visszaveszi az osztrák tolvajoktól az anyaföldet és elkergeti őket.A kufárokat is megadóztatja,nem paktál az ellenséggel.Ezzel szemben a balos pártok mind megrögzött hazaárulók,a jobbiknak nincs igazi szakember és politikus gárdája,amellett gyakran túl radikálisak.Így marad a Fidesz.
2013. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

- gátlástalan sarcolgató külföldi cégek

- osztrák tolvajok

- kufárok

- megrögzött hazaáruló balos pártok


Ez szerintem üldözési mánia.

2013. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Hát én nemigazán érzem, hogy nagyon meg lennének fékezve Magyarországon a külföldi, de még a magyar cégek sem, de te tudod...
2013. márc. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!