Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a KDNP-ről?

Mi a véleményetek a KDNP-ről?

Figyelt kérdés

Nekem a KDNP-ről mindíg Hoffmann Rózsa jut eszembe.


Ha leválnának a Fideszről, akkor mennyi lenne a támogatottságuk?



Ti szavaznátok a KDNP-re? És ha igen/nem , miért?


2013. márc. 29. 21:26
1 2
 1/12 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Az önálló támogatottságuk nem lenne elég a parlamenti küszöbhöz, a nevük hazug, mert nem keresztények, nem demokraták (ugyebár ki szavazta be a képviselőiket?), a néppártból pedig a népet nem tudom értelmezni, de ez legyen az én bajom. Nem szavaznék rájuk.
2013. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicc az egész.

Akkor már inkább a Jobbik, pedig nagyon nem vagyok azon az oldalon.

2013. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
olyanok ők együtt, mint hajdan volt az mszp és az szdsz együtt...
2013. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy ha ennyire népszerűtlenek, akkor minek köt velük koalíciót a Fidesz?

Meg Hoffmann Rózsa volt az egyik legnépszerűtlenebb ember a parlamentben (mármint a nép részéről) akkor miért nem dobják ki?

2013. márc. 29. 21:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy a parlamentben borzasztóan felülreprezentált párt. Egyedül szerintem az 1%-ot sem érné el. Semmilyen formában nem kellene a parlamentben lennie vagy ott hatalmat gyakorolnia kormánypártként, mivel az emberek nem a Fidesz KDNP koalíciót szavazták meg, hanem a Fideszt önmagában, ami meg rángatta magával a kutyáját.
2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért tűri meg a Fidesz, mert a KDNP akkora nulla, hogy nem veszít vele semmit, viszont döngetheti a mellét, hogy mekkora keresztény.
2013. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vadkan01 ***** válasza:
0%
Azért van együtt a Fidesz és KDNP , mert csak így van meg a 2/3.
2013. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És a Fidesznek nem kell félnie, h a parlamentben pl ellenük beszél v szavaz a KDNP?
2013. márc. 29. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha önálló párt lenne abszolút nem szavaznék rá.


Eleve én nem tudom értelmezni, mi az, hogy kereszténydemokrácia. A vallás (a keresztény legalább is) abszolút nem rendelkezik semmi demokratikussal, és még ha ez nem is 100%-ig igaz, a KDNP-s demagóg, bigott szentfazekak rágyúrnak erre az állításra...

2013. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell félnie, volt is rá példa, hogy a KDNP befenyített, hogy nem szavazza meg a dolgot. Eláruljam miről volt szó? Ha jól emlékszem a képviselői fizetések csökkentéséről. Na ennyit a nagy keresztényekről.
2013. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!