Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Fidesz...

Mi a véleményed a Fidesz programjáról? Megtalálod benne a válaszokat, miből és hogyan?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 18. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Én nem a programfüzetjüket olvasom, hanem átgondolom, hogy mikor ők voltak kormányon mit tettek.

Ígérgetni akárki tud, aki volt, meg aki nem volt kormányon.

Én a tetteket veszem figyelembe, tehát FIDESZ.

Ha esetleg valami elvakult lepontoz, mert ő másfele hajlik, esetleg balrábbra vagy túl jobbra, legyen olyan szives kifejteni, hogy miért.

2009. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le, de lenne egy megjegyzésem!


Nem látom azokat a mélyebb átalakításokra vonatkozó elképzeléseket amik a korrupciót és vele egy sor dolgot megszüntetne! Ameddig a felső politikai szinten ennyire belelehet szólni abba hogy kik legyenek a akik folyamatosan csak nyernek addig csak a lobbi – politika tenisz meccset látjuk és közben minden ütés a mi fenekünkön csattan.

Nem lehet ma már kikerülni ezeket a dolgokat , és kár hogy semmit nem látok ami ezt javítaná. A másik hogy nem ugyanazok a feltételek mint akkor.

Akkor egy pénzbőség volt a jellemző, a világ piacra. Most ez nem így van , és nem látom az igazi forrásokat. Szavakban látom leírva azt hogy egy kiegyensúlyozottabb multi és banki teher vállalást fogalmaznak meg, „azt is finomkodva” de a mikéntjét sehol.

Nem látom a radikalizmus jeleit, pedig az országunkon ma már gégemetszést kell végrehajtani, blanűrt be szúrni és olyan állapotokat stabilizálni hogy az IMF levegőztető gépéről le lelehessen kapcsolni. Ez radikális változások nélkül nem fog menni, mert egy életveszélyes traumatológiás sérültet sem kezelhetünk kalmopyrinnel .

2009. szept. 18. 18:54
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Én a Fidesz kormányzási képességében és szakértelmében soha nem is kételkedtem, nekem egyszerűen emberileg nem szimpatikusak. Iszonyúan idegesít az állandó kritizálásuk, amikor már mindent kritizálnak, még esetleg azt is, ami jó. Meg az állandó ígérgetésük. Mindegy, nekem személy szerint roppant ellenszenvesek, de abban biztos vagyok, hogy ők a legjobb választás 2010-ben. Ennek ellenére én sosem lennék képes rájuk szavazni, emberileg nem tudom őket becsülni, támogatni és elfogadni!
2009. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

ismétlem: én nem elképzeléseket nézegetek ,meg ilyeneken filózok, hanem a tetteken gondolkodom.

A radikális változáson gondolom a nulla tapasztalattal rendelkező Jobbikot érted, akik fűt-fát ígérnek, meg korrupció megszüntetése meg mittom én. Nekem ők szélsőségesek és túl radikálisak, a tagjaikkal és szimpatizánsaikkal együtt. ( tiszt. kiv.)

Aki a bödön közelében van mindig jut neki valami és sosem éhezik. De nekem nem mindegy, hogy mennyit vesznek ki a zsebemből ez idő alatt. A FIDESZ idején a fizum 50%-al nőt!!!!! azóta? 2 %-ot sem éri el, 2003 óta majdnem ugyanannyit keresek.......

Első válaszoló

2009. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"smétlem: én nem elképzeléseket nézegetek ,"


Ne légy lusta és olvasd el a programokat.

(hogy ne a demagógia beszéljen belőled)

Akkor meglátod hogy mi okozza a hiányomat a Fidesszel kapcsolatba. És hogy a nemzeti radikalizmus nem az ördögtől való, sőt más fejlett nyugati gazdaságokban ez a felfogás még csak nem is szokatlan mint erős nemzeti közép jobb! És hogy a sajtó és a média 1-ből mindig 100 csinál ha a jobbikról van szó. Egyszerűen félnek akiknek nagyon sok van hogy egy részéről a jövőbe le kell hogy mondjanak egy részéről, és hazudoznak a vagyonuk által megvett médiákkal.

2009. szept. 18. 19:25
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Azt szokták mondani,hogy az ízlések és pofonok különbözők.Én azért nem szavazok a Fideszre,mert a családomnak és az ismerőseimnek sokkal rosszabb volt a megélhetésük,mint az előző időszakokban.Most is csak a gazdagoknak akarnak kedvezni,mint amikor a kormányon voltak.A gazdasági mutatókat pedig minden kormány meghamisítja.Pl.a Fidesz nem vette be az államháztartási kiadások közé az autópályaépítés költségét,így kevesebb volt az államháztartási hiány.A Meggyesi-kormánnyal viszont bevetették,hivatkozva az Uniós előírásokra,igy a hiány megnövekedett.

És az is érdekes,hogy keveslik a kampányra fordítható pénzt.Amikor a kormányuk megbukott,az utána következő választásokon ők kapták a legtöbbet.Akkor nem reklamáltak.

Amúgy meg egyik párt éppenolyan,mint a másik,ha a saját pénzükről van szó.

2009. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Fidesz=langyosvíz. A programjukra is ez a jellemző, meg a sok populista magyarázkodás, és a kevés konkrétum.
2009. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Én az 1998-2002-es teljesítményük alapján szavazok rájuk. Ami azt a divatos demagógiát illeti, hogy "nem voltak strukturális reformok": sz@rok rá, voltak-e strukturális reformok, az a lényeg, hogy a gazdaság a nyugati átlagnál gyorsabban növekedjen, eladósodás nélkül. Az, hogy van-e olyan intézkedésük, amire aztán megfelelőoldali jógyerekújságírók rásütik, hogy Igazi Strukturális Reform, nem érdekel. Sokra mentünk Feri strukturális reformbohóckodásával.
2009. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

'Feri strukturális reformbohóckodásával.'


Ez az hogy ő csak bohóckodott!


És ha OV sem teszi meg , akkor ő is csak egy bohóccá válik

mert sehová nem jutunk. Őt is elfogja zavarni a nép és a politika közösen. Nem azért mert annyival jobb pld a jobbik, hanem mert nem mehet így tovább, nem jó az irány.

2009. szept. 18. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
A Fidesz-nek van programja?,mert én csak demagóg populista dumát hallok.98-2002 között a világgazdaságban fellendülés volt,a gazdasági mutatóink jobbak voltak ,de az emberek életszínvonalán ne, látszott meg,ezért zavarta el a nép Orbánt.
2009. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!