Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallani mostanában azt,...

Miért hallani mostanában azt, hogy "mit gondolsz, ha a fidesz nyer majd kolbászból lesz a kerítés"?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 16:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Hello ez Magyaroszág, külföldön tudod az ellenzék is dolgozik, ők is "ötletelnek", nem csak az hajtogatják, hogy minden szar, és így ott az emberek kapnak altenatívát. Tudom nehéz felfogni, de ott az ellenzék is felelős politikát folytat.

Miért akkor szerinted minek ellenzék Parlamenbe hogy négy évig újságot olvassanak???

2009. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja és még egy kérdés, hogy a fenébe sikerült ide keverni a szocializmust???? Szerintem olvass utána mi is az és rájössz, hogy ott nincs szó ellenzékről, ott a parlament ellenzék nélkül is működöttt, ja, hogy ezt gondolja Orbán is az egy dolog. Akkor ki is a kommunista?
2009. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát ezt írtam én is.
2009. szept. 20. 19:05
 14/19 A kérdező kommentje:
te láttál már közvetítést mondjuk az angol parlament alsóházából amikor a miniszterelnököt kéri számon az ellenzék? milyen "ötletelésről" beszélsz?
2009. szept. 20. 19:08
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

"alternatívát adjanak a problémák megoldására, mert csak akkor lehet összehasonlítani, melyik az alkalmasabb. Na én ilyemn alternatívát nem láttam!!!"


Én láttam alternatívát. 1998-2002-ben. A választó választhat, hogy 1998-2002 kormánya kell neki, vagy a 2002-2010-es. Erről fogunk szavazni 2010-ben.


Ezt a triviálisan egyszerű összefüggést csak azért nem látod, mert elvakít a fanatizmusod.

2009. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

"ellenzéknek nem ötleteket kell adni a kormányzáshoz hanem kritizálnia kell! heló ez már nem a szocializmus!!!"


Ezt mondhatod az őskövületeknek. Ezek még mindig azt hiszik, hogy Hazafias Népfront van.

2009. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

"külföldön tudod az ellenzék is dolgozik, ők is "ötletelnek", nem csak az hajtogatják, hogy minden szar, és így ott az emberek kapnak altenatívát."


1998-2002 között a mostani ellenzék volt kormányon, bemutatta az alternatívát.


Mi a fenének akarod, hog az ellenzék ötleteljen? Az idétlen kormánypárti ötletelés nem volt elég?


Egyébként elárulok egy titkot: nem ötletelni, hanem kormányozni kell. Az pedig a kormány feladata, nem az ellenzéké.

2009. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Na jó ha ti 1998-as program alapján akartok szavazni és baromora nem zavar titeket, hogy 2009-van és világválság, ami teljesen más helyzet mint ami akkor volt, hát rajta. De szerintetek ez felelős magatartás? Én megértem hogy a tökötök tele van a jelenlegi kormánnyal, de gyakorlatilag aki a Fideszre szavaz ugrik az ismeretelenbe és nem tudja mit választ!
2009. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Láttam itt 1-2 érdekes hozzászólást.

Miért hallani? Mert a magyar ember nem normális, azt válassza, aki a legnagyobbat illetve azt ígéri amit hallani akar.

A hozzászólásokra csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy az ellenzéknek nem csak az a dolga, hogy minden egyes javaslatot ellenezzen, hanem akkor mondjon alternatívát és ne azzal reagáljon, hogy kivonul. Bezzeg a fizit és a "tisztelet" díjat felveszik...

Tudjátok mit jelent a miniszter szó?

Szolgát. Eddig valahogy egyik sem szolgálta a magyar népet, csak tortát kolbásszal kiabált, de azt nem mondta egyik sem, hogy ez csak az övék lesz...

Na Szebb jövőt!

2010. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!